https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-06 11:39:00

Suzuki 1 Liga: TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zagra dziś na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zagra dziś na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z zaległego meczu 22. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy rezerwami Śląska Wrocław a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 13:00 Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z TBS Śląsk II Wrocław w meczu 22. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego w środę odrabiali zaległości. Krośnianie pokonali u siebie rezerwy Śląska, wobec czego ich nastroje są bardzo dobre. Dziś Miasto Szkła również mierzy z ekipą "Wojskowych", ale rym razem na wyjeździe. Spotkanie jest bardzo istotne w kontekście walki o Play-off.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij