https://www.dikyspray.pl/


2021-02-04 19:53:00

Developres SkyRes Rzeszów pokonał Savino Del Bene Scandicci

Developres SkyRes Rzeszów pokonał Savino Del Bene Scandicci (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów pokonał Savino Del Bene Scandicci (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów w ostatnim meczu w Schwerin pokonał Savino Del Bene Scandicci. Podopieczne Stephana Antigi z ekipą z Włoch ugrały komplet oczek.
 
Developres SkyRes Rzeszów chciał udanie zakończyć zmagania w Schwerin i w meczu z Savino Del Bene Scandicci liczył na wygraną. Podopieczne Stephana Antigi błyskawicznie ruszyły do ataku i objęły prowadzenie. Popularne "Rysice" przeważały, jedna z czasem zespół z Włoch zaczął niwelopwać straty. Rzeszowianki trzymały jednak nerwy na wody i kontrolowały przebieg meczu.
 
Podkarpacki zespół w końcówce seta mocniej przycisnął i odjechał ekpe ze Scandicci. Włoszki nie dawały jednak za wygraną i po chwili doprowadziły do wyrównania. Zarówno jedna jak i drużyna liczyła na wygraną. Końcówka pierwszej odsłony była niezwykle zacięta, ale jednak wygrało ją Savino Del Bene, które pokonało Developres 35-33.
 
Porażka w pierwszym secie mocno podrażniła "Rysice", które jako pierwsze objęły prowadzenie w drugiej odsłonie. Szybko jednak wyrównał zespół z Włoch i mecz zrobił się wyrównany. Oba zespoły szły cios za cios, a wynik oscylował wokół remisu. W końcówce jednak to podopieczne Stephana Antigi wypracowały przewagę. Ta okazała się wystarczająca, a ekipa znad Wisłoka wygrała 25-22.
 
Wyrównanie stanu rywalizacji dodało skrzydeł Developresovi, który w trzecim secie chciał pójść za ciosem. Początek trzeciej odsłony był wyrównany, ale z czasem podobnie jak we wcześniejszych partiach, to zespół z Podkarpacia doszedł do głosu. Rzeszowianki nie popełniły błędów z pierwszego seta i tym razem ponownie wygrały go 25-22, a zamknęła go Kiera Van Ryk.
 
Zespół z Podkarpacia miał już pewne "oczko", jednak nie zamierzał na tym poprzestawać i w czwartej odsłonie rozpoczął walkę o komplet. Łatwo nie było, bowiem Savino Del Bene Scandicci także chciało ugrać jakąś zdobycz punktową. Początek seta był wyrównany, jednak z czasem Developres SkyRes Rzeszów piąty bieg i ogjechał drużynie z Włoch.
 
Rzeszowianki wiedziały jednak, że muszą zachować koncentrację, jeśli chcą wygrać. Ekipa ze Scandicci nie dawała jednak za wygraną i szybko zniwelowała stratę. Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca. Czwarty set się trochę przedłużył, jednak ostatecznie wygrał go zespół z Podkarpacia w stosunku 28-26, a cały mecz 3-1.
 
Developres SkyRes Rzeszów - Savino Del Bene Scandicci 3-1 (33-35, 25-22, 25-22, 28-26)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij