https://www.dikyspray.pl/


2021-02-05 12:33:00

Pierwsze ruchy kadrowe w Jutrzence Giebułtów! Zespół opuściło aż ośmiu zawodników

Poznaliśmy pierwsze ruchy kadrowe Jutrzenki Giebułtów (fot. Patryk Górecki)
Poznaliśmy pierwsze ruchy kadrowe Jutrzenki Giebułtów (fot. Patryk Górecki)
Poznaliśmy pierwsze ruchy kadrowe trzecioligowej Jutrzenki Giebułtów. Zespół opuściło dotychczas aż ośmiu zawodników. Wiosną ekipa z województwa małopolskiego powalczy o utrzymanie.
 
Poznaliśmy pierwsze ruchy kadrowe trzecioligowej Jutrzenki Giebułtów. Wiosną ekipa z województwa małopolskiego powalczy o utrzymanie. Zespół opuściło dotychczas aż ośmiu zawodników. W  tym gronie znaleźli się Kamil Czarnecki, Grzegorz Bizoń, Michał Romuzga, Norbert Leśniak, Karol Wątroba, Patryk Michniak, Karol Włodarski, Krzysztof Kozieł oraz Bartosz Kozieł, który został wypożyczony do Słomniczanki Słomniki.
 
W ekipie z Giebułtowa dzieje się więc w zimie całkiem sporo. Prócz odejść z zespołu, przewidywane są także transfery przychodzące. Opiekun drużyny Piotr Powroźnik, aktualnie przygląda się sześciu zawodnikom, przymierzanym pod kątem gry w Jutrzence. Trzecioligowiec ma za sobą także dwa mecze kontrolne. W pierwszym wygrał 5-0 z czwartoligową Tarnovią Tarnów, zaś w kolejnym przegrał z Wartą Zawiercie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij