https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-04 21:40:00

Kamil Łokieć oraz Kamil Woźniak w Stali Kraśnik

Kamil Woźniak podpisał umowę ze Stalą Kraśnik (fot. Stal Kraśnik)
Kamil Woźniak podpisał umowę ze Stalą Kraśnik (fot. Stal Kraśnik)
Kamil Łokieć oraz Kamil Woźniak zostali nowymi zawodnikami trzecioligowej Stali Kraśnik. To pierwsze zimowe wzmocnienia ekipy z województwa lubelskiego.
 
Kamil Łokieć oraz Kamil Woźniak zostali nowymi zawodnikami trzecioligowej Stali Kraśnik. To pierwsze zimowe wzmocnienia ekipy z województwa lubelskiego. 22-letni Łokieć to pomocnik, a ostatnio grał w czwartoligowym Alicie Ożarów. Woźniak natomiast ma 21 lat i jest obrońcą, a jesienią występował w Pelikanie Łowicz, w którego barwach rozegrał siedem spotkań ligowych.
 
Łokieć to wychowanek OKS-u Opatów, a ponadto grał także w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Woźniak natomiast pierwsze kroki stawiał w Cracovii. Kolejnym klubem w jego karierze był Hutnik Nowa Huta. Ponadto był także związany z Progresem Kraków, Stalą Mielec oraz Siarką Tarnobrzeg.
 

Miło nam poinformować, o pierwszych dwóch nowych zawodnikach, którzy podpisali umowy z naszym klubem. A są to: Kamil...

Opublikowany przez FKS Stal Kraśnik Środa, 3 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Solo 2021-02-06 11:49:46 0 0

Kupili plewy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij