2021-02-04 11:15:46

Mistrzostwa Polski Juniorów w piłce ręcznej już w ten weekend w Przemyślu

Podobne tematy SRS Przemyśl piłka ręczna
Real-Astromal Leszno, Agrykola Warszawa i Pałac Młodzieży Tarnów – to rywale Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl, w walce o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręzczniej. Turniej kwalifikacyjny odbędzie się już w ten weekend w Przemyślu.
 
- Dzięki triumfowi w Lidze Podkarpackiej nasz klub jest gospodarzem jednego z ośmiu turniejów 1/16 MP, które odbędą się w najbliższy weekend (5-7 lutego). Cel postawiony przed naszymi juniorami jest jasny, zajęcie miejsca, dającego awans do dalszych rozgrywek - przekonuje Robert Skawiński, prezes zarządu SRS Przemyśl.
 
- Zadanie to nie będzie łatwe, ponieważ nasi rywale to uznane handballowe marki, a prawo do gry w ćwierćfinale uzyskają tylko dwa najlepsze zespoły z każdego turnieju.
 
Niestety, trwająca epidemia wciąż nie pozwala na to, aby na trybunach hali sportowej POSiR w Przemyślu zasiedli kibice.
 
- To wielka strata dla naszych chłopaków, ponieważ niesamowita atmosfera panująca na meczach w Przemyślu, zawsze dodawała naszemu zespołowi przysłowiowych skrzydeł - dodaje Robert Skawiński.
 
Ale są też dobre informacje. Z wszystkich turniejowych spotkań przeprowadzone zostaną bezpośrednie, profesjonalne relacje w internecie. Szczegóły dotyczące transmisji, pojawią się na stronie internetowej SRS Przemyśl oraz oficjalnym profilu klubu na Facebooku.
 
- Gorąco zachęcamy do wirtualnego kibicowania naszym juniorom. Awansu obiecać nie możemy, ponieważ to jest sport i końcowy wynik jest zawsze wielką niewiadomą, ale gwarantujemy, że nasi zawodnicy dadzą z siebie wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom, bez których organizacja turnieju byłaby niemożliwa - kończy prezes przemyskich szczypiornistów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij