https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-02 11:37:00

Michał Macek został nowym szkoleniowcem Hetmana Zamość

Michał Macek został nowym trenerem Hetmana Zamość (fot. Hetman Zamość)
Michał Macek został nowym trenerem Hetmana Zamość (fot. Hetman Zamość)
Michał Macek został nowym szkoleniowcem trzecioligowego Hetmana Zamość. Zastąpił na tym stanowisku Jarosława Czarnieckiego, który nie otrzymał warunkowej licencji na prowadzenie zespołu w 3 lidze gr. IV.
 
Michał Macek został nowym szkoleniowcem trzecioligowego Hetmana Zamość. Zastąpił na tym stanowisku Jarosława Czarnieckiego, który nie otrzymał warunkowej licencji na prowadzenie zespołu w 3 lidze gr. IV. Dotychczasowy pierwszy trener pozostanie jednak w Hetmanie w roli asystenta, lecz z uwagi na sytuację zdrowotną chwilowo nie będzie wspomagał zespołu.
 
Nowy opiekun "biało-zielono-czerwonych" miał już okazję pracować przy Królowej Jadwigi 8. Najpierw w sztabie Marcina Płuski był trenerem bramkarzy, a następnie prowadził ekipę z Zamościa samodzielnie. Z klubem rozstał się w sierpniu. Ponadto nowy trener Hetmana miał okazję pracować w Pelikanie Łowicz, Legionovii Legionowo, Dolcanie Ząbki czy Avii Świdnik.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij