https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-26 10:36:00

Patryk Rojek został wypożyczony do Orląt Radzyń Podlaski! Ostatnio grał w Górniku Łęczna

Patryk Rojek (na zdjęciu, z prawej) najbliższe pół roku spędzi w ekipie Orląt Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
Patryk Rojek (na zdjęciu, z prawej) najbliższe pół roku spędzi w ekipie Orląt Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
Patryk Rojek został wypożyczony do trzecioligowych Orląt Radzyń Podlaski. 21-letni bramkach w rundzie jesiennej znajdował się w kadrze Górnika Łęczna, beniaminka Fortuna 1 ligi.
 
Patryk Rojek został wypożyczony do trzeciolgiowych Orląt Radzyń Podlaski. 21-letni bramkarz ostatnio znajdował się w szerokiej kadrze Górnika Łęczna, beniaminka Fortuna 1 ligi. W rundzie jesiennej nie rozegrał jednak meczu ligowego ani pucharowego. Zawodnik ostatnie pół roku spędził w czwartoligowych rezerwach kluby z Lubelszczyzny.
 
Nowy nabytek Orląt wystąpił w sobotę w sparingu z Huraganem Międzyrzec Podlaski, a dziś ekipa z Łęcznej potwierdziła półrocznej wypożyczenie. Golkiper jest wychowankiem ekipy zielono-czarnych, gdzie spędził niemal całą karierę, z przerwami na wypożyczenia do Tomasovii Tomaszów Lubelski i Motoru Lublin.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij