https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-30 16:22:13

Jaki prezent na święta dla dziecka będzie dobrym pomysłem?

Podobne tematy lifestyle
Obdarowywanie bliskich to najmilszy, ale też często spędzający sen z powiek, element świąt. Wyczekiwanie Mikołaja, to bowiem bezapelacyjnie gwóźdź programu. W jaki zaś sposób sprawić przyjemność najmłodszym, którzy najwytrwalej czekają na gwiazdkę i bywają najsurowszymi krytykami?

Magia Dzieciństwa

Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu. Czas beztroskich zabaw, skakania po kałużach, kopania piłki, już na zawsze pozostanie w naszym sercu. To również jeden, z najważniejszych etapów rozwoju, kiedy poznajemy otaczający nas świat, trenujemy zdolności manualne, uczymy się logicznego myślenia. Wówczas naturalna ciekawość i kreatywność dziecka, powinny być wspierane w sposób szczególny. Aktywne spędzanie wspólnego czasu, czytanie książek, granie w gry, czy zwiedzanie, budują więź z rodzicem oraz tworzą cudowne wspomnienia. Zarówno starsze, jak i młodsze pociechy potrzebują wiele uwagi i bliskości na co dzień, celebrowania wspólnych chwil i wyjątkowych momentów w roku.

Świąteczne dylematy prezentowe

Takim momentem bez wątpienia są święta Bożego Narodzenia, na który czekają wszystkie maluchy ale też starsze latorośle, głównie za sprawą prezentów, co stanowi nierzadko nie lada wyzwanie dla bliskich. Co bowiem zrobić, żeby sprawić radość, jednocześnie dostarczając niecodziennych emocji? Nie ma w tym wypadku ani gotowej instrukcji, ani recepty na prezent idealny. Można natomiast, zainspirować się sprawdzonymi, dobrymi pomysłami na atrakcyjne i unikalne podarki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy i dodatkowo zagwarantują sporą dawkę nowej wiedzy. Listę rad przytacza na przykład autor w artykule – 7 wyjątkowych pomysłów na święta dla dzieci. Resztę inspiracji warto zaczerpnąć między innymi ze strony prezentmarzen.com, gdzie z powodzeniem znajdziemy całą masę nietuzinkowych upominków dla chłopaka i dziewczyny.

Nietuzinkowe pomysły na udany prezent dla dziecka

Maluchy mają okazję do przetestowania swoich sił w jeździe konnej, wspinaczce ściankowej, warsztatach ceramicznych, bądź na kursie kulinarnym. Tak samo, jak nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma powodu aby nie spróbować lotu w tunelu aerodynamicznym, szalonej jazdy Mini Monster Truckiem lub Ferrari. Poza tym w ofercie znajdziemy lekcje baletu, vouchery na lodowe degustacje, bilety do parków wodnych i wiele, wiele innych, równie wspaniałych prezentów. W myśl zasady „ruch to zdrowie” podarujmy dziatwie jego solidną porcję !

Nastolatki z kolei, doskonale odnajdą się w pojedynku samochodów sportowych, na specjalnie przygotowanym, zamkniętym torze albo ulicy. Przypływ adrenaliny skutecznie zapewnią gokarty Rzeszow, mistrzowie w swojej dziedzinie. Obdarowany, choć przez chwilę poczuje się jak profesjonalny kierowca Formuły 1. Zazdrość kolegów gwarantowana a Kubica poczuje konkurencję na plecach ! Porządny sprzęt, nowoczesny design i prędkość to prawdziwie odlotowa kombinacja.

Prezenty świąteczne to niewątpliwie istotny punkt świątecznych przygotowań. W tym jednym, magicznym dniu, można podarować najukochańszym coś naprawdę niepowtarzalnego, coś o czym zawsze marzyło. Zamiast następnej lalki czy autka, lepiej zaskoczyć je intrygującą i zapadającą na długo w pamięć niespodzianką. Należy jednak pamiętać, żeby przy doborze prezentu kierować się po pierwsze wiekiem dziecka, gdyż to, co nadaje się dla dwunastolatka nie sprawdzi się w przypadku dwulatka i odwrotnie. Jako że każdy wiek ma swoje prawa, w tym właśnie tkwi cały urok.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij