https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 13:11:00

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał z Polonią Przemyśl po serii porażek

fot. archiwum
fot. archiwum
Sokół po trzech porażkach z rzędu wreszcie wygrał. Piłkarze tego zespołu zastopowali Polonię Przemyśl. Gola na wagę trzech punktów dla swojego zespołu strzelił Kamil Aab w pierwszej części spotkania. 
 
Obydwie drużyny przystępowały do tego meczu w odmiennych nastrojach. Gospodarze liczyli na kolejne zwycięstwo, a goście za wszelką cenę chcieli uzyskać wreszcie jakieś punkty po 3 porażkach z rzędu. Bardzo dobre zawody rozgrywał jednak Kamil Aab, który miał sytuacje do strzelenia bramki i ją wykorzystał w 23 minucie rywalizacji. W drugiej części meczu mógł podwyższyć rezultat, jednak zmarnował tę okazję.
 
 - Często bywa tak, że po trzech prążkach z rzędu się wygrywa. Tydzień temu udało się to piłkarzom z Pilzna na naszym terenie, a teraz nam w Przemyślu. To co zakładaliśmy sobie przed mecz z Polonią udało się zrealizować. Byliśmy zdecydowanie zespołem waleczniejszym. Nie mamy już szans na ósemkę, ale staramy się jak najwięcej jeszcze tych punktów uzbierać, żeby wiosnę mieć bardziej spokojną – powiedział trener Sokoła Waldemar Mazurek (za nowiny24.pl).
 
 

Bramka: Aab 23.

Polonia: Maciewicz – Solarz (80 Janas), Kuźniar żk, Hajduk, Zanko, Valihura (65 Dzidek), Kowalski (33 Szpilka), Błahuciak żk, Wanat, Głuszko (86 Gielarowski), Sedlaczek. Trener Piotr Cisek.

 
 

Sokół: Bieleń – Skowron, Dziedzic (67 Micek żk), Miazga, Roman, Gorzelany, Mazurek, Darłak, Mokrzycki (77 Bik), Aab (80 Płudowski), Prokop. Trener Waldemar Mazurek.

Sędziował
Wolan (Tarnobrzeg).


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij