2020-10-24 13:10:16

Bramka Przemysława Pyrdka zapewniła cenne zwycięstwo Głogovii Głogów Małopolski

fot. Korona Rzeszów
fot. Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski pokonała w wyjazdowym meczu Wisłok Wiśniowa 2:1 i dopisała kolejne zwycięstwo na swoje konto. Bohaterem ekipy Adama Wałczyka został Przemysław Pyrdek, który wykorzystał rzut karny w 77. minucie i zapewnił trzy punkty swojej drużynie.
 
Obie ekipy przed tym spotkaniem miały na koncie taką samą ilość zdobytych punktów. Dlatego pewne było, że walki na boisku nie zabraknie. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak żadnych trafień i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 0:0.
 
Druga odsłona gry obfitowała już w dużo więcej sytuacji i w 61. minucie Krzysztof Szymański pokonał golkipera gospodarzy i otworzył wynik tego meczu. Podopiecznie Krzysztofa Koraba ruszli w pogoń za wynikiem i zaledwie cztery minuty później Michał Szymański doprowadził do remisu. 
 
Ekipa Adama Wałczyka po stracie bramki nie odpuszczała i szukała gola dającego zwycięstwo. Skuteczne ataki przyniosły rzut karny, który wykorzystał Przemysław Pyrdek, tym samym zapewniając zwycięstwo Głogovii i obalając "Twierdzę Wiśniowa". Głogowianie, dzięki wygranej przeskoczyli Wisłok w tabeli. 
 
0-1 Krzysztof Szymański (61)
1-1 Michał Szymański (65)
1-2 Przemysław Pyrdek (77-rzut karny)
 
Wisłok Wiśniowa:
Bujak – Złamaniec, Stanek, Zięba, Orzech – Szymański, Krok, Koczela (80. Złotek), Kasperkowicz – Maik, Wiktor

Głogovia Głogów Małopolski:
Lipka – Brogowski (46. Bożek), Kozubek, Hus, Kłak – Pałys-Rydzik (70. Kądziołka), Frankiewicz, Chamera, Pyrdek (90. Codello) – Tarała, Szymański

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Jan 2020-10-25 09:23:50 2 0

Ale słaby ten Wisłok. W Krośnie nie wygrał a teraz z Głogowią strata 3 punktów. A już im się marzyło bycie liderem.
Nie dla ... kiełbasa, nie dla ... spyrka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij