2020-10-16 16:08:37

4 liga podkarpacka: Podrażnione Karpaty Krosno grają z Wisłokiem Wiśniowa. Izolator Boguchwała liczy na ich potknięcie [Zapowiedź 17. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Przed nami siedemnasta seria gier w czwartej lidze podkarpackiej. Podrażnione Karpaty zagrają z Wisłokiem, natomiast Izolacja zagra z Przemyską Barcelonką. Sprawdźcie co nas czeka w nadchodzący weekend.
 
Już jutro rozpocznie się 17. kolejka 4 ligi podkarpackiej. Pierwsze sobotnie mecze rozpoczną się już o godzinie 11. Wtedy to zagrają Igoopol Dębica z Legionem Pilzno, rezerwy Stali Mielec z Sokołem Nisko, a także Lechia Sędziszów Małopolski z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska. Wszystkie mecze tej serii gier zostaną rozegrane bez udziału publiczności.
 
O 15 natomiast, podrażnione Karpaty Krosno zagrają z Wisłokiem Wiśniowa o przedłużenie możliwości przebywania w fotelu lidera. W tym samym czasie, Izolator Boguchwała podejmie Polonię Przemyśl. Podopieczni Bartosza Zołotara liczą na wygraną z Przemyśką Barceloną, a także na potknięcie krośnian, które mogłoby dać pierwsze miejsce Izolacji.
 
To nie koniec spotkań rozgrywanych o tej porze. Tych zostanie jeszcze rozegranych w sumie cztery. Głogovia Głogów Małopolski zmierzy się z Watkem Koroną Rzeszów, Czarni 1910 Jasło z Błękitnymi Ropczyce, JKS Jarosław z rezerwami Resovii oraz Sokół Kolbuszowa Dolna z Piastem Tuczempy.
 
W niedzielę natomiast czekają nas dwa mecze. Punktualnie o 11, drugi garnitur Stali Stalowa Wola zagrają z będącym na fali Orłem Przeworsk. Trzy godziny później natomiast, Start Pruchnik powalczy z Ekoballem Stalą Sanok. Zobaczcie pełny zestaw gier w ten weekend w 4 lidze podkarpackiej.
 

Rozkład meczów 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij