https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-22 16:58:13

Licytacja koszulki Developresu SkyRes Rzeszów z autografami. Cel szczytny!

fot. Developres SkyRes Rzeszów
fot. Developres SkyRes Rzeszów
Występujący w siatkarskiej elicie Developres SkyRes Rzeszów także postanowił pomóc Zosi. Wicemistrzynie Polski przekazały na licytację najnowszą oficjalną meczową koszulkę na sezon 2020/2021 z autografami całej drużyny.

Mamy dla Was koszulkę w której drużyna KS Developres SkyRes Rzeszów występuje w trwającym sezonie Tauron Ligi. Jest to jedyna taka koszulka! Wszystkie Rysice złożyły na niej swoje autografy.
 
Jak ją zdobyć? Koszulka dzięki uprzejmości prezesa klubu z Rzeszowa, Marka Pieniążka została przekazana na licytację charytatywną dla 8-miesięcznej Zosi która walczy z chorobą SMA1-rdzeniowy zanik mięsni, który prowadzi do zaniku wszystkich mięsni i w konsekwencji do śmierci. Jedynie lek kosztujący 9 milionów złotych umożliwia wygranie z tą chorobą. Obecnie stan malutkiej Zosi jest bardzo ciężki i walczy o każdy oddech w szpitalu w Warszawie.
 
Na ten moment udało się zebrać już prawie 7 milionów złotych, lecz czasu na zbiórkę jest coraz mniej. Zachęcamy wszystkich kibiców niezależnie od barw klubowych do pomocy.
Link do licytacji TUTAJ.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij