https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-21 19:51:35

Grzegorz Żyła poprowadzi Watkem Koronę Rzeszów razem z Tomaszem Zielińskim

fot. Watkem Korona Rzeszów
fot. Watkem Korona Rzeszów
Rzeszowianie zaprezentowali nazwisko nowego szkoleniowca. Klub ogłosił, że w związku z dobrymi wynikami, drużynę poprowadzi dotychczasowy tymczasowy trener.
 
Grzegorz Żyła razem z Tomaszem Zielińskim poprowadzią Watkem Koronę Rzeszów. Duet ten zastąpił na tym stanowisku niedawno zwolnionego Michała Szymczaka. Nowi szkoleniowcy ekipy z Załęża pierwotnie mieli być rozwiązaniem tymczasowym, ale dobre wyniki zespołu sprawiły, że wspomniana dwójka będzie prowadzić czwartoligowca.
 
Rzeszowianie w tym sezonie mają ambitne cale, a nienajlepszy początek napewno nie ułatwiał ich realizacji. Czarę goryczy przelała porażka ze Stalą II Stalowa Wola, po której Korona postanowiła zwolnić dotychczasowego szkoleniowca. Zespół awaryjnie przejęli Żyła i Zieliński, ale dobre wyniki, które drużyna odnosiła pod ich wodzą sprawiły, że ta dwójka będzie ekipę z Załęża prowadzić dalej.
 

ℹ️ Grzegorz Żyła oficjalnie trenerem WATKEM Korony. Drużynę poprowadzi razem z Tomaszem Zielińskim. Grzegorz Żyła...

Opublikowany przez Korona Rzeszów Niedziela, 20 września 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij