https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-28 18:47:00

Mariusz Lelek wrócił do Jedności Niechobrz

Mariusz Lelek (w zielony stroju) wrócił do Jedności Niechobrz. (fot. Natalia Styś)
Mariusz Lelek (w zielony stroju) wrócił do Jedności Niechobrz. (fot. Natalia Styś)
Mariusz Lelek po półrocznej przerwie wraca do swojego macierzystego klubu, Jedność Niechobrz. Popularny "Jelczu" przeniósł się zimą do Zorzy Trzeboś, ale niestety nie udało mu się zagrać w ani jednym meczu.

Mariusz  Lelek w Jedności Niechobrz występował od najmłodszych lat. W tym klubie stawiał swoje pierwsze kroki piłkarskie oraz dwukrotnie świętował awans do 4 ligi.
 
Lelek znany jest z ponadprzeciętnego uderzenia lewą noga oraz niekonwencjonalnych rozwiązań na boisku. Jednak po cięzkiej kontuzji jaką odniósł na jesieni 2018 roku, która zmusiła go do ponad rocznej przerwy w grze, przeniósł się do Zorzy Trzeboś. Brak występów w nowym klubie spowodowany był najpierw pandemią, a nastepnie kontuzją biodra.
 
Jedność Niechobrz w obecnej kampani radzi sobie nadzwyczaj dobrze, po siedmiu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w rzeszowkiej klasie okręgowej. Jest to najleszy start do nowego sezonu od  objęcia sterów przez Sebastiana Kłeczka.
 
W najbliższym meczu lider rzeszowskiej okręgówki podejmować  będzie na własnym stadionie beniaminka z Przybyszówki, który w ostatniej kolejce sensacyjnie wygrał na wyjeździe z drużyną Wisłoka Czarna.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

jednsoc 2020-08-28 21:16:36 11 0

Niekonwencjonalny wślizg głową

jednsoc 2020-08-28 21:16:36 11 0

Niekonwencjonalny wślizg głową

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij