2020-08-15 13:02:00

JKS Jarosław zgodnie z planem ograł Stal II Mielec

JKS Jarosław pokonał rezerwy Stali Mielec. (fot. JKS Jarosław)
JKS Jarosław wygrał na wyjeździe ze Stalą II Mielec 2-0. Bramki dla JKS-u zdobyli Kacper Rączka i Alex Kopcio.

JKS Jarosław już po pół godzinie gry prowadził ze Stalą II Mielec. Premierową bramkę w tym meczu zdobył Kacper Rączka. Napastnik JKS-u dobił strzał Karola Ptasznika. Pięć minut później podopieczni Arkadiusza Barana prowadzili już dwoma bramkami. Tym razem na listę strzelców wpisał się Alex Kopcio. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry.

W drugiej połowie emocji było zdecydowanie mniej. Mecz był toczony przy dużym upale. Ostatecznie wynik spotkania już się nie zmienił. JKS Jarosław pokonał rezerwy Stali Mielec i wskoczył na drugie miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Natomiast "Biało-niebiescy" zajmują ostatnią lokatę.

0-1 Kacper Rączka (32)
0-2 Alex Kopcio (37)