http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-08-15 13:02:00

JKS Jarosław zgodnie z planem ograł Stal II Mielec

JKS Jarosław pokonał rezerwy Stali Mielec. (fot. JKS Jarosław)
JKS Jarosław pokonał rezerwy Stali Mielec. (fot. JKS Jarosław)
JKS Jarosław wygrał na wyjeździe ze Stalą II Mielec 2-0. Bramki dla JKS-u zdobyli Kacper Rączka i Alex Kopcio.
 
JKS Jarosław już po pół godzinie gry prowadził ze Stalą II Mielec. Premierową bramkę w tym meczu zdobył Kacper Rączka. Napastnik JKS-u dobił strzał Karola Ptasznika. Pięć minut później podopieczni Arkadiusza Barana prowadzili już dwoma bramkami. Tym razem na listę strzelców wpisał się Alex Kopcio. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry.
 
W drugiej połowie emocji było zdecydowanie mniej. Mecz był toczony przy dużym upale. Ostatecznie wynik spotkania już się nie zmienił. JKS Jarosław pokonał rezerwy Stali Mielec i wskoczył na drugie miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Natomiast "Biało-niebiescy" zajmują ostatnią lokatę.
 
0-1 Kacper Rączka (32)
0-2 Alex Kopcio (37)

JKS Jarosław:
Siryk - Ptasznik, Szakiel, Borowski, Bartnik - Oziębło, Sobolewski, Krzyczkowski, Brodowicz, Kopcio - Rączka

Wyniki meczów 5. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Stal Mielec 2020-08-16 13:35:58 2 6

Co mecz to inny trener w Stali. Jarosław nie zagrał zupełnie nic ciekawego, ale był piekielnie skuteczny w 2 kontrach. W Stali dużo grania piłką, co niestety zupełnie nic nie daje. Wzmocnienie linii obrony było widać jedynie w pierwszych minutach gry, potem obaj "doświadczeni " gracze Stali nie wytrzymali kondycyjnie. Z uporem maniaka wystawia się malutkiego skrzydłowego, którego umiejętności wystarczą na grupy juniorskie Stali a nie na 4 ligę - ogromną liczba strat i ogólnie mierna gra. Środek nie istniej od początku sezonu. Bramki po bezmyślnych kiwkach stalowców. Dwie lub trzy 100% sytuację nie wykorzystane - z kilku metrów a potem kontra i 0:2. Jeżeli Skiba nie przejmie na powrót tej drużyny to z dna się nie wygrzebią.

Resovia 2020-08-16 16:30:42 3 5

Najlepszych zapraszamy na zaplecze PKOEkstraklasy. Prifesjonalna Fortuna I liga czeka. Zapraszany. Rozwijaj sie z najlepszymi.

Mielec 2020-08-16 19:42:01 2 2

Wielu chętnie by dołączyło do Resovi, bo mają potencjał a w Mielcu nic dobrego ich nie spotka. W tym sezonie młodzież jest pozostawiona sama sobie. Niestety widać to po wynikach rezerw. Wartaloby ludzi zResivi wysłać w teren to sami ocenia kto się naddaje

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij