2020-08-12 19:59:58

Legion Pilzno ograł Ekoball Stal Sanok

Drużyna z Pilzna początek ligowych zmagań może zaliczyć do udanych. Dziś ekipa z powiatu dębickiego pokonała u siebie zespół z Sanoka.

Mecz doskonale ułożył się dla Ekoballu Stali Sanok, która już w 1. minucie wyszła na prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Sebastian Sobolak. To nie spodobało się drużynie Legionu Pilzno, który błyskawicznie ruszył do odrabiania strat. Ekipa Piotra Kota mądrze się jednak broniła i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Podopieczni Romana Gruszeckiego nie zamierzali się poddawać i po przerwie nadal szukali swoich szans. Wyrównanie nastąpiło chwilę po wznowieniu, a na listę strzelców wpisał się Damian Wolański. Ten sam zawodnik jeszcze raz umieścił piłkę w siatce, a miało to miejsce w 69. minucie.

Apetyty Legionu rosły i 180 sekund później było już 3-1, a z gola cieszył się Tomasz Barycza. Sanoczanie nie próbowali jeszcze zmniejszyć straty, ale miejscowi mądrze się bronili i skutecznie odpierali ataki. Więcej bramek już nie padło i po meczu zespół z Pilzna do swojego dorobku dopisał komplet oczek.

0-1 Sebastian Sobolak (1)
1-1 Damian Wolański (50)
2-1 Damian Wolański (69)
3-1 Tomasz Barycza (72)