2020-08-05 18:48:32

Terminarz 2 ligi na sezon 2020/21. Stal Rzeszów zacznie od starcia z Górnikiem Polkowice

Podobne tematy 2 liga Stal Rzeszów
Stal Rzeszów rozpocznie sezon od meczu z Górnikiem Polkowice. (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów rozpocznie sezon od meczu z Górnikiem Polkowice. (fot. Stal Rzeszów)
Znamy terminarz 2 ligi na sezon 2020/21. Na początek Stal Rzeszów podejmie nową drużynę Janusza Niedźwiedzia, czyli Górnik Polkowice.
 
Rozgrywki 2 ligi rozpoczną się w weekend 29-30 sierpnia. Piłkarze Marcina Wołowca w pierwszej kolejce zagrają z Górnikiem Polkowice. Ekipę tę prowadzi były szkoleniowiec Stali Rzeszów, czyli Janusz Niedźwiedź.

Runda jesienna zakończy się 13 grudnia. Natomiast runda wiosenna rozpocznie się w weekend 27-28 lutego.

Terminarz 2 ligi na sezon 2020/2021:

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia
 
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz - Błękitni Stargard
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Sokół Ostróda - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - GKS Katowice
Pauza: Garbarnia Kraków
 
Kolejka 2 - 5-6 września
 
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Górnik Polkowice - Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Błękitni Stargard - Wigry Suwałki
Skra Częstochowa - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
Pauza: GKS Katowice
 
Kolejka 3 - 12-13 września
 
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Skra Częstochowa
Motor Lublin - Błękitni Stargard
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań
Pauza: Śląsk II Wrocław
 
Kolejka 4 - 19-20 września
 
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
Pauza: Lech II Poznań
 
Kolejka 5 - 26-27 września
 
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Górnik Polkowice
Pauza: KKS 1925 Kalisz
 
Kolejka 6 - 30 września
 
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki
Pauza: Górnik Polkowice
 
Kolejka 7 - 3-4 października
 
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
Pauza: Wigry Suwałki
 
Kolejka 8 - 10-11 października
 
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Motor Lublin
Pauza: Pogoń Siedlce
 
Kolejka 9 - 17-18 października
 
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
Pauza: Motor Lublin
 
Kolejka 10 - 24-25 października
 
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin - Bytovia Bytów
Pauza: Olimpia Grudziądz
 
Kolejka 11 - 4 listopada
 
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
Pauza: Bytovia Bytów
 
Kolejka 12 - 7-8 listopada
 
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Znicz Pruszków
Kolejka 13 - 14-15 listopada
 
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Sokół Ostróda - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki
GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Pauza: Chojniczanka Chojnice
 
Kolejka 14 - 21-22 listopada
 
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów
Pauza: Olimpia Elbląg
Kolejka 15 - 28-29 listopada
 
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Motor Lublin
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
Pauza: Stal Rzeszów
 
Kolejka 16 - 2 grudnia 
 
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice
Motor Lublin - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda
Pauza: Błękitni Stargard
 
Kolejka 17 - 5-6 grudnia
 
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
Pauza: Sokół Ostróda
 
Kolejka 18 - 12-13 grudnia
 
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - GKS Katowice
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków
Pauza: Skra Częstochowa
 
Kolejka 19 - 27-28 lutego
 
GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
Pauza: Hutnik Kraków
Kolejka 20 - 6-7 marca
 
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Katowice - Hutnik Kraków
Pauza: Garbarnia Kraków
Kolejka 21 - 13-14 marca
 
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
Pauza: GKS Katowice
 
Kolejka 22 - 17 marca
 
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - GKS Katowice
Pauza: Śląsk II Wrocław
 
Kolejka 23 - 20-21 marca
 
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
Pauza: Lech II Poznań
 
Kolejka 24 - 27-28 marca
 
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Pauza: KKS 1925 Kalisz
 
Kolejka 25 - 3 kwietnia
 
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz
Pauza: Górnik Polkowice
 
Kolejka 26 - 10-11 kwietnia
 
KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Pauza: Wigry Suwałki
 
Kolejka 27 - 14 kwietnia
 
Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Pauza: Pogoń Siedlce
 
Kolejka 28 - 17-18 kwietnia
 
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Pauza: Motor Lublin
 
Kolejka 29 - 24-25 kwietnia
 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Motor Lublin
Pauza: Olimpia Grudziądz
 
Kolejka 30 - 28 kwietnia
 
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
Pauza: Bytovia Bytów
 
Kolejka 31 - 1-2 maja
 
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Pauza: Znicz Pruszków
 
Kolejka 32 - 8-9 maja
 
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Pauza: Chojniczanka Chojnice
 
Kolejka 33 - 15-16 maja
 
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Olimpia Elbląg
Kolejka 34 - 19 maja
 
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
Pauza: Stal Rzeszów
 
Kolejka 35 - 22-23 maja
 
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów
Pauza: Błękitni Stargard
 
Kolejka 36 - 29-30 maja
 
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Pauza: Sokół Ostróda
 
Kolejka 37 - 5-6 czerwca
 
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
Pauza: Skra Częstochowa
 
Kolejka 38 - 12-13 czerwca
 
Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
Pauza: Hutnik Kraków

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem