2020-08-02 19:08:48

Czarni Jasło zremisowali po zaciętym meczu ze Stalą II Mielec

Drugi z rzędu remis zaliczyli piłkarze Czarnych Jasło, tym razem dzieląc się punktami na własnym stadionie ze Stalą II Mielec. Wynik wisiał na włosku do samego końca, bo bramkę na wagę jednego punktu dla mielczan zdobył w doliczonym czasie gry Jan Kozłowski.

Po remisie w spotkaniu z Sokołem Kolbuszowa Dolna, piłkarze Czarnych Jasło liczyli zapewne na komplet punktów przed wlasną publicznością w starciu ze Stalą II Mielec. Początek meczu nie był dla udany, bo już w 13. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Łukasz Seweryn

Jaślanie odpowiedzieli trafieniem Wojciecha Kiełtyka w 22. minucie i do szatni obie drużyny schodziły przy wyniku remisowym.

Drugą odsłonę lepiej zaczęli gospodarze, którzy kilka chwil po gwizdku arbitra objęli prowadzenie po strzale Pavlo Kulisha.

Później Czarni starali się bronić cennego zwycięstwa, ale wymknęło się im ono w ostatnich sekundach, kiedy to Jan Kozłowski pokonał Damiana Niemczyńskiego

0-1 Łukasz Seweryn 13'
1-1 Wojciech Kiełtyka 22'
2-1 Pavlo Kulish 48'
2-2 Jan Kozłowski 90+'