2020-07-29 20:07:26

Orzeł Przeworsk podzielił się punktami z Igloopolem Dębica

Orzeł Przeworsk podzielił się punktami z Igloopolem Dębica. (fot. Orzeł Przeworsk)
Orzeł Przeworsk podzielił się punktami z Igloopolem Dębica. (fot. Orzeł Przeworsk)

W meczu drugiej kolejki IV ligi podkarpackiej Orzeł Przeworsk bezbramkowo zremisował z Iglopolem Dębica. Obie drużyny nie wykorzystały kluczowych szans do objęcia prowadzenia w tym spotkaniu.

Orzeł Przeworsk zremisował na własnym obiekcie z Igloopolem Dębica 0-0. Najlepszą sytuację na zdobycie bramki miał Przemysław Nalepka. Jednak napastnik "Morsów" nie wykorzystał rzutu karnego.

- Myślę, że z perspektywy tego meczu remis jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn. Igloopol Dębica nie wykorzystał rzutu karnego na początku spotkania. My mieliśmy dwie kluczowe sytuacje w ostatnich dwudziestu minutach, gdzie trafiliśmy w poprzeczkę i bramkarz wybronił drużynę gości. Będziemy jeszcze szukać wzmocnień kadrowych, bo realia pokazują, że trzeba mieć mocny zespół na czwartą ligę. Wszyscy są zdrowi, tylko Słoma dzisiaj pauzował za czerwoną kartkę – powiedział nam Grzegorz Sitek, szkoleniowiec Orła Przeworsk.

 

Wyniki meczów 2. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij