2020-07-25 13:19:34

Karpaty Krosno się nie zatrzymują! Pokonali Polonię Przemyśl na inaugurację sezonu 2020/21

Karpaty Krosno pokonały Polonię Przemyśl na inaugurację rozgrywek. (fot. Konrad Kwolek)
Karpaty Krosno nie miały problemów z pokonaniem Polonii Przemyśl. Podopieczni Dariusza Liany wygrali 3-0 w meczu pierwszym meczu w sezonie 2020/21.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Polonią Przemyśl a Karpatami Krosno toczyła się w środku boiska. W tej części gry widzowie zgromadzeni na stadionie w Przemyślu nie oglądali żadnych bramek.

W drugiej części spotkania "Biało-niebiescy" przejęły inicjatywę i przeważali na boisku co dało efekt w 71. minucie spotkania. Wówczas piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił Karol Knap. W 82. minucie drugą bramkę dla podopiecznych Dariusza Liany zdobył stoper Michał Stasz.

Wynik spotkania na 3-0 ustalił Karol Czelny strzałem do pustej bramki, po podaniu Karola Knapa sześć minut przed końcem meczu. Tym samym Karpaty wygrały na inaugurację z Polonią i zapisały trzy "oczka" na swoim koncie.

0-1 Karol Knap (71)
0-2 Michał Stasz (82)
0-3 Karol Czelny (84)