https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-08 19:41:49

Unia Tarnów zremisowała z rezerwami Cracovii w pierwszym meczu o awans do 3 ligi

fot. archiwum
fot. archiwum
Nadal nie jest znany pełny skład 3 ligi gr IV. Póki co, czekamy jeszcze na ewentualnych spakowiczów oraz ostatniego beniaminka. Dziś został rozegrany pierwszy mecz barażowy, który ma go wyłonić.
 
Unia Tarnów podejmowała dziś rezerwy Cracovii w ramach barażu o awans do 3 ligi gr. IV. Krakowianie wzmocnieni byli kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny. Mowa tu m.in. o Danielu Piku, Tomasie Vestenickim, Michale Rakoczy oraz Sebastianie Stróziku.
 
Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla ekipy Jaskółek, która już 9. minucie wyszła na prowadzenie. Łukasz Popiela podawał do Kacpra Ostrowskiego, a ten pokonał Adama Wilka. Bohater miejscowych nie nacieszył się zbyt długim czasem spędzonym na murawie, bowiem niedługo po tym musiał ją opuścić, a zastąpił go Mateusz Nowak.
 
Miejscowi zaczęli bronić prowadzenia, a mecz wraz z upływem czasu zaczął się wyrównywać. Drugi garnitur Pasów nie zamierzał tak tego zostawiać i w końcówce pierwszej odsłony mocniej przycisnął, ale wynik nie uległ już zmianie. Podopieczni Daniela Bartkowskiego chcieli za wszelką cenę utrzymać ten wynik, bowiem stawiałby ich w lepszym położeniu przed rewanżem.
 
Drużyna z Krakowa nie zamierzała jednak odpuszczać i po zmianie stron przeważała, chcąc jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Tarnowianie czujnie grali jednak w obronie i z każdą minuta, rosły szanse że jednobrakowe prowadzenie zostanie utrzymane. 
 
Cracovia nie dawała jednak za wygraną i w końcu dopięła swego w samej końcówce spotkania. Miało to miejsce konkretnie w 87. minucie. Piłkę przed polem karnym ustawił Tomasz Vestenicki, który następnie pięknym strzałem pokonał Łukasza Lisaka. Unia próbowała jeszcze odzyskać prowadzenie, jednak wynik nie uległ już zmianie.
 
Unia Tarnów - Cracovia II 1-1 (1-0)
 
1-0 Kacper Ostrowski (9)
1-1 Tomas Vestenicki (87)
 
Unia Tarnów: Lisak - J. Malisz, Zając, Węgrzyn - Adamski (89. Tyrka), Orlik (78. Abovyan), Ostrowski (26. Nowak), Nytko (71. Oszust) - Biały, Popiela, Wardzała (80. Miłkowski)
 
Cracovia II: Wilk - Zaucha, Jarzynka, Bracik, Pik - Supryn, Rakoczy (82. Bała), Malisz, Vinicius (70. Wiśniewski), Strózik (76. Stachera) - Vestenicky
 
Żółta kartka: Orlik
 
Sędziował: Przemysław Greń (Oświęcim)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij