https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-08 15:31:19

Jest oficjalne oświadczenie Stali Mielec: oskarżenia nie mają związku z działalnością klubu

fot. stalmielec.com
fot. stalmielec.com
Oficjalne oświadczenie w sprawie oskarżeń związanych z pedofilią wymierzonych w byłego prezesa jednego z podkarpackich klubów wydała pierwszoligowa Stal Mielec.
 
Od wczoraj w mediach aż huczy od informacji dotyczących zatrzymania byłego prezesa jednego z klubów piłkarskich na Podkarpaciu. Zarzuty, które na nim ciążą są poważne, bo dotyczą pedofilii.
 
Żadne media oficjalnie nie podają o który klub chodzi, ale wszyscy związani ze światem piłki zapewne doskonale zdają sobie sprawę o kim mowa. Jako pierwsi oficjalnie to napiszemy - mowa o Stali Mielec i jej byłym prezesie.
 
Nie udało nam się niestety skontaktować z prokuraturą w Siedlcach żeby potwierdzić te informacje u źródła. Rozmawialiśmy jednak z osobami blisko związanymi z klubem oraz byłymi zawodnikami. Dziś oficjane oświadczenie w tej sprawie wydała też PGE FKS Stal Mielec rozwiewając chyba wszelkie wątpliwości.

- W nawiązaniu do ostatnich informacji medialnych dotyczących prowadzonego przez prokuraturę w Siedlcach śledztwa, pragniemy stanowczo podkreślić, że nie dotyczą one i nie mają absolutnie żadnego związku z działalnością klubu - poinformowała Stal Mielec.
 
Udało nam się porozmowiać z Olą Sępek, rzeczniczką mieleckiego klubu, który stanowczo odcina się od osoby byłego prezesa.
 
- Sprawa absolutnie nie ma żadnego związku z działalnością Klubu. Bardzo prosimy o rzetelne informowanie w tej sprawie - skwitowała krótko.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij