https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-08 11:44:18

Kolejni czterej zawodnicy dołączyli do Chełmianki Chełm!

Chełmianka Chełm dokonała już dziewięciu transferów. (fot. Chełmianka)
Chełmianka Chełm dokonała już dziewięciu transferów. (fot. Chełmianka)
Chełmianka Chelm podpisała umowy z kolejnymi czterema zawodnikami. Są to Michał Wawryszczuk, Paweł Myśliwiecki, Dawid Skoczylas oraz Hubert Kotowicz.
 
Chełmianka Chełm pozyskała kolejnych czterech zawodników przed sezonem 2020/21. Do ekipy prowadzonej przez Jana Konojackiego dołączyli Michał Wawryszczuk, Paweł Myśliwiecki, Dawid Skoczylas oraz Hubert Kotowicz.
 
Myśliwiecki jest wychowankiem Lublinianki Lublin. Natomiast ostatnie trzy lata spędził w Hetmanie Zamość. Wcześniej grał między innymi w Orlętach Radzyń Podlaski, Motorze Lublin, Hetmanie Żółkiewka oraz Granicie Bychawa.
 
Skoczylas również do ekipy z Chełma dołączył z przeżywającego ogromne problemy finansowo-organizacyjne Hetmana Zamość. Natomiast Kotowicz w latach 2016-2019 występował w Chełmiance. W ostatnim sezonie grał w Lewarcie Lubartów. Z ekipą to awansował do 3 ligi.
 
Z kolei Wawryszczuk w rundzie wiosennej miał grać w Sokole Sieniawa. Dołączył do tego klubu ze Stali Kraśnik, jednak w związku z pandemią zagrał tylko w jednym spotkaniu. - Michałem Wawryszczukiem interesowaliśmy się już jesienią ubiegłego roku. Trener Tomasz Złomańczuk, który wiadomo z jakich względów pracował u nas dość krótko, po zakończeniu pierwszej rundy rozmawiał z zawodnikiem o możliwości przejścia do naszego klubu w zimowej przerwie. 30 czerwca wygasła deklaracja gry amatora, którą podpisał w Sokole Sieniawa. Zawodnik pojawił się w naszym klubie 3 lipca. Szybko osiągnęliśmy porozumienie i dołączył do budowanego przez nas zespołu - wyjaśnił cytowany przez oficjalną stronę klubu, wiceprezes Piotr Stępień.
 
Zatem Chełmianka przed sezonem 2020/21 dokonała dziewięciu transferów. - Szukamy jeszcze dwóch zawodników, jednego do ofensywy, drugiego do obrony. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy i w przyszłym tygodniu będziemy mogli powiedzieć, że nasza kadra jest prawie domknięta - mówi szkoleniowiec Chełmianki.
 
Być może w ekipie trzecioligowca szansę na odbudowanie dostanie Dawid Janczyk. 32-letni napastnik ma dostać mieszkanie oraz pomoc psychologa.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij