https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2020-07-07 13:43:14

Znamy terminarz Klasy O Krosno na sezon 2020/21

Na zdjęciu piłkarze Partyzanta Targowiska i Przełęczy Dukla. ( fot. archiwum )
Na zdjęciu piłkarze Partyzanta Targowiska i Przełęczy Dukla. ( fot. archiwum )
Znamy pełny terminarz Klasy O Krosno. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 25/26 lipca. Ostatnia kolejka rundy jesiennej przewidziana jest na 23 listopada.
 
1. kolejka 25-26 lipca 2020

Grabowianka Grabówka - Wisłok Sieniawa
Cosmos Nowotaniec  - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko  -  Brzozovia Brzozów
Start Rymanów - Orzeł Faliszówka
Beskid Posada Górna - Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze  -  Markiewicza Krosno
Szarotka Uherce  - Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn -  Iskra Przysietnica
Ostoja Kołaczyce  - Kotwica Korczyna
LKS Czeluśnica  - Przełęcz Dukla

2. kolejka 1-2 sierpnia 2020

Wisłok Sieniawa  -  Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna   -   LKS Czeluśnica
Iskra Przysietnica    -  Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń    -   LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno    -  Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów   -  Nafta Jedlicze
Orzeł Faliszówka    -  Beskid Posada Górna
Brzozovia Brzozów  -  Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne   -  Przełom Besko
Grabowianka Grabówka  -  Cosmos Nowotaniec

3. kolejka 8-9 sierpnia 2020

Cosmos Nowotaniec   -  Wisłok Sieniawa
Przełom Besko   -  Grabowianka Grabówka
Start Rymanów    -   Bieszczady Ustrzyki Dolne
Beskid Posada Górna    -  Brzozovia Brzozów
Nafta Jedlicze    -  Orzeł Faliszówka
Szarotka Uherce    -  Tempo Nienaszów
LKS Skołyszyn   -   Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce   -   Zamczysko Odrzykoń
LKS Czeluśnica   -   Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla   -   Kotwica Korczyna

4. kolejka 4 15-16 sierpnia 2020

Wisłok Sieniawa  -   Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica  -  Przełęcz Dukla
Zamczysko Odrzykoń   -  LKS Czeluśnica
Markiewicza Krosno  -  Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów  -  LKS Skołyszyn
Orzeł Faliszówka  -  Szarotka Uherce
Brzozovia Brzozów  -  Nafta Jedlicze
Bieszczady Ustrzyki Dolne   -  Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka  - Start Rymanów
Cosmos Nowotaniec   - Przełom Besko

5. Kolejka  22-23 sierpnia 2020

Przełom Besko  -  Wisłok Sieniawa
Start Rymanów  -  Cosmos Nowotaniec
Beskid Posada Górna  - Grabowianka Grabówka
Nafta Jedlicze  -  Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce  -  Brzozovia Brzozów
LKS Skołyszyn  -  Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce   -  Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica   -   Markiewicza Krosno
Przełęcz Dukla  -   Zamczysko Odrzykoń
Kotwica Korczyna   -  Iskra Przysietnica

6. kolejka  2930 sierpnia 2020

Wisłok Sieniawa   -  Iskra Przysietnica
Zamczysko Odrzykoń  -   Kotwica Korczyna
Markiewicza Krosno  -   Przełęcz Dukla
Tempo Nienaszów   -   LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka  -   Ostoja Kołaczyce
Brzozovia Brzozów  -  LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne   -   Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka  -   Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec  -   Beskid Posada Górna
Przełom Besko  -   Start Rymanów

7. kolejka 5-6 września 2020

Start Rymanów  -   Wisłok Sieniawa
Beskid Posada Górna  -   Przełom Besko
Nafta Jedlicze  -  Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce   -  Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn   -  Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce   -  Brzozovia Brzozów
LKS Czeluśnica   -   Orzeł Faliszówka
Przełęcz Dukla   -  Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna   -  Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica   -  Zamczysko Odrzykoń

8. kolejka 12-13 września 2020

Wisłok Sieniawa  -  Zamczysko Odrzykoń
Markiewicza Krosno  -  Iskra Przysietnica
Tempo Nienaszów  -  Kotwica Korczyna
Orzeł Faliszówka   -  Przełęcz Dukla
Brzozovia Brzozów   -  LKS Czeluśnica
Bieszczady Ustrzyki Dolne  -  Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka   - LKS Skołyszyn
Cosmos Nowotaniec   -  Szarotka Uherce
Przełom Besko   -   Nafta Jedlicze
Start Rymanów   -   Beskid Posada Górna

9. kolejka 19-20 września 2020

Beskid Posada Górna  -  Wisłok Sieniawa
Nafta Jedlicze   -   Start Rymanów
Szarotka Uherce  -   Przełom Besko
LKS Skołyszyn  - Cosmos Nowotaniec
Ostoja Kołaczyce  -  Grabowianka Grabówka
LKS Czeluśnica  -   Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla  -  Brzozovia Brzozów
Kotwica Korczyna  -   Orzeł Faliszówka
Iskra Przysietnica   -  Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń  -   Markiewicza Krosno

10. kolejka 10 26-27 września 2020

Wisłok Sieniawa  -   Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów  -   Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Faliszówka   -   Iskra Przysietnica
Brzozovia Brzozów   -  Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne  -  Przełęcz Dukla
Grabowianka Grabówka   - LKS Czeluśnica
Cosmos Nowotaniec   -  Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko  -   LKS Skołyszyn
Start Rymanów  -  Szarotka Uherce
Beskid Posada Górna     -     Nafta Jedlicze

11. kolejka 3-4 października 2020

Nafta Jedlicze  -  Wisłok Sieniawa
Szarotka Uherce  -  Beskid Posada Górna
LKS Skołyszyn  -  Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce   -  Przełom Besko
LKS Czeluśnica  -  Cosmos Nowotaniec
Przełęcz Dukla   -  Grabowianka Grabówka
Kotwica Korczyna  -  Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica   -  Brzozovia Brzozów
Zamczysko Odrzykoń  -  Orzeł Faliszówka
Markiewicza Krosno   -   Tempo Nienaszów

12. kolejka 10-11 października 2020

Wisłok Sieniawa  -  Tempo Nienaszów
Orzeł Faliszówka  -   Markiewicza Krosno
Brzozovia Brzozów  - Zamczysko Odrzykoń
Bieszczady Ustrzyki Dolne  -   Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka  -   Kotwica Korczyna
Cosmos Nowotaniec  -  Przełęcz Dukla
Przełom Besko  -  LKS Czeluśnica
Start Rymanów  -  Ostoja Kołaczyce
Beskid Posada Górna  -   LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze  -  Szarotka Uherce

13. kolejka 17-18 października 2020

Szarotka Uherce  -  Wisłok Sieniawa
LKS Skołyszyn  -   Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce  -  Beskid Posada Górna
LKS Czeluśnica   -   Start Rymanów
Przełęcz Dukla   -  Przełom Besko
Kotwica Korczyna   -  Cosmos Nowotaniec
Iskra Przysietnica   -   Grabowianka Grabówka
Zamczysko Odrzykoń    -  Bieszczady Ustrzyki Dolne
Markiewicza Krosno   -   Brzozovia Brzozów
Tempo Nienaszów   -   Orzeł Faliszówka

14. kolejka 24-25 października 2020

Wisłok Sieniawa  -  Orzeł Faliszówka
Brzozovia Brzozów  -  Tempo Nienaszów
Bieszczady Ustrzyki Dolne  -  Markiewicza Krosno
Grabowianka Grabówka   -   Zamczysko Odrzykoń
Cosmos Nowotaniec  -   Iskra Przysietnica
Przełom Besko   -  Kotwica Korczyna
Start Rymanów   -   Przełęcz Dukla
Beskid Posada Górna  -  LKS Czeluśnica
Nafta Jedlicze  -  Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce  -   LKS Skołyszyn
 
15. kolejka 30-31 października 2020

LKS Skołyszyn  -  Wisłok Sieniawa
Ostoja Kołaczyce   -  Szarotka Uherce
LKS Czeluśnica  -   Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla   -   Beskid Posada Górna
Kotwica Korczyna  -  Start Rymanów
Iskra Przysietnica   -  Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń   -  Cosmos Nowotaniec
Markiewicza Krosno  - Grabowianka Grabówka
Tempo Nienaszów   -  Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orzeł Faliszówka   -   Brzozovia Brzozów

16. kolejka 7-8 listopada 2020

Wisłok Sieniawa   -  Brzozovia Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne   -  Orzeł Faliszówka
Grabowianka Grabówka   -  Tempo Nienaszów
Cosmos Nowotaniec   -  Markiewicza Krosno
Przełom Besko  -  Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów   -   Iskra Przysietnica
Beskid Posada Górna     -  Kotwica Korczyna
Nafta Jedlicze    -   Przełęcz Dukla
Szarotka Uherce   -   LKS Czeluśnica
LKS Skołyszyn   -   Ostoja Kołaczyce

17. kolejka 11 listopada 2020

Ostoja Kołaczyce   -   Wisłok Sieniawa
LKS Czeluśnica   -   LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla   -   Szarotka Uherce
Kotwica Korczyna   -   Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica   -   Beskid Posada Górna
Zamczysko Odrzykoń    -   Start Rymanów
Markiewicza Krosno   -   Przełom Besko
Tempo Nienaszów   -   Cosmos Nowotaniec
Orzeł Faliszówka   -   Grabowianka Grabówka
Brzozovia Brzozów   -  Bieszczady Ustrzyki Dolne

18. kolejka 14-15 listopada 2020

Wisłok Sieniawa   -   Bieszczady Ustrzyki Dolne
Grabowianka Grabówka   -  Brzozovia Brzozów
Cosmos Nowotaniec   -   Orzeł Faliszówka
Przełom Besko   -   Tempo Nienaszów
Start Rymanów   -   Markiewicza Krosno
Beskid Posada Górna   -   Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze    -   Iskra Przysietnica
Szarotka Uherce  -  Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn -  Przełęcz Dukla
Ostoja Kołaczyce  -  LKS Czeluśnica

19. kolejka 21-22 listopada 2020

LKS Czeluśnica  -  Wisłok Sieniawa
Przełęcz Dukla   -  Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna   -  LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica  -  Szarotka Uherce
Zamczysko Odrzykoń  -  Nafta Jedlicze
Markiewicza Krosno  -  Beskid Posada Górna
Tempo Nienaszów  - Start Rymanów
Orzeł Faliszówka   -  Przełom Besko
Brzozovia Brzozów  -  Cosmos Nowotaniec
Bieszczady Ustrzyki Dolne  - Grabowianka Grabówka

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem