http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-07-07 15:13:23

Emil Drozdowicz zawodnikiem Wisły Puławy

Emil Drozdowicz będzie grał w Wiśle Puławy w przyszłym sezonie. (fot. Wisła Puławy)
Emil Drozdowicz będzie grał w Wiśle Puławy w przyszłym sezonie. (fot. Wisła Puławy)
Emil Drozdowicz będzie w przyszłym sezonie grał w Wiśle Puławy. 34-letni napastnik w zeszłym tygodniu rozwiązał umowę z Chojniczanką Chojnice.

Wisła Puławy sprowadziła nowego napastnika. W ekipie "Dumy Powiśla" w przyszłym sezonie będzie grał Emil Drozdowicz. 34-letni napastnik związał się z trzecioligowcem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
 
- Karierę zaczynał w Lechii Zielona Góra, a następnie trafił do GKP Gorzów Wielkopolski. Kolejnym klubem była bytomska Polonia, skąd na cztery lata Emil trafił do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza stając się jedną z najważniejszych postaci ówczesnej drużyny. Po dobrej grze w Niecieczy kolejnym krokiem były występy w ekstraklasowej Wiśle Płock. Ostatnie trzy sezony to gra w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice - czytamy na oficjalnej stronie Wisły Puławy.
 
W sumie Drozdowicz zanotował 27 występów w Ekstraklasie oraz ponad 250 na poziomie 1. ligi. Jest jednym z najskuteczniejszych napastników w historii drugiego szczebla rozgrywek zdobywając w sumie 71 goli.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij