2020-07-05 17:39:29

Sparing: Piast Tuczempy - Texom Sokół Sieniawa 3-3

Podkarpackie ekipy ciężko trenują przed startem nowego sezonu. Obie ekipy rozegrały ze sobą sparing w którym padło aż sześć goli.
 
Texom Sokół Sieniawa oraz Piast Tuczempy przygotowują się do startu sezonu 2020/21 odpowiednio w 3 lidze gr IV i 4 lidze podkarpackiej. Oba zespoły postanowiły zmierzyć się wczoraj ze sobą w grze towarzyskiej, która zakończyła się remisem. Ryszard Kuźma przyglądał się nowym zawodnikom.
 
Wynik spotkania otworzył w 19. minucie Bartłomiej Purcha. Radość sieniawian trwała zaledwie trzy minuty, bowiem po tym czasie wyrównał Jakub Kloc. Tuż przed przerwą, Piastunki zdołały wyjść na prowadzenie, a golkipera Sokoła pokonał Tomasz Pasaj.
 
Szybko po zmianie stron, było już 2-2, a piłkę do własnej siatki wpakował Damian Demski. Obie ekipy nie zamierzały na tym poprzestawać i w 68. minucie, pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Jakub Kloc. Ostatnie słowo należało do trzeciligowca, a konkretnie do Jarosława Lisa, który z jedenastu metrów ustalił wynik meczu.
 
Piast Tuczempy - Texom Sokół Sieniawa 3-3 (2-1)
 
1-0 Bartłomiej Purcha (19)
1-1 Jakub Kloc (22)
2-1 Tomasz Pasaj (45)
2-2 Damian Demski (50-samobójcza)
3-2 Jakub Kloc (68)
3-3 Jarosław Lis (77-rzut karny)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij