https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-27 14:05:31

Apklan Resovia ugrała punkt w starciu z Legionovią Legionowo

Rzeszowianie chcieli dziś się przełamać w starciu z beniaminkiem, który postawił trudne warunki. Mecz nie był porywającym widowiskiem i zakończył się podziałem punktów.
 
Apklan Resovia przystępowała do dzisiejszego starcia mocno zmotywowana, a przede wszystkim z chęcią przełamania się. Podopieczni Szymona Grabowskiego od pierwszych minut więc ruszyli do ataku, jednak ambitma Legionovia Legionowo mądrze się broniła.
 
Gospodarze na własnym stadionie są bardzo mocni, jednak dziś to Pasiaki rozdawały karty. Niestety jednak brakowało w ich poczynaniach konkretów, a pierwsza naprawdę groźna sytuacja miała miejsce w 21. minucie. Jeden z piłkarzy beniaminka interweniował w polu karnym i o mało co nie pokonał Damiana Podleśnego, lecz ten przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
 
Spotkanie zaczęło się wyrównywać, a obie drużyny stwarzały sobie okazje podramkowe, ale ostatecznie kończyło się tylko na strachu. Chęci zarówno jednym jak i drugim nie można było odmówić, jednak do przerwy nie padł ani jeden gol.
 
Po zmiane stron, oba zespoły nadal szukały swoich okazji i taką miał m.in. Karol Podliński w 57. minucie. Jeden z piłkarzy miejscowych dośrodkowywał, a do piłki doskoczył snajper Legionovii, któremu ostatecznie nie udało się jej umieścić w siatce. 
 
Dzisiejsze starcie nie było porywającym widowiskiem, choć Apklan Resovia dwadzieścia minut później mogła wyjść na prowadzenie. Damiana Podleśnego próbował zaskoczy Bartłomiej Wasiluk, ale golkiper Leginovii udanie interweniował.
 
Zespół dowodzony przez Bogdana Jóźwiaka nie zamierzał się poddawać i w 82. minucie zrewanżował się Pasiakom. Kacper Będzieszak zagrywał do Mateusza Małka, który postanowił oddać strzał, lecz nie dał się zaskoczyć Marcel Zapytowski.
 
Ostatnie minuty meczu były bardzo ciekawe, a bardzo aktywny pod bramką miejscowych był Radosław Adamski, jednak golkiper Legionovii zawsze był górą. Ostatecznie gole już żadne nie padły, wobec czego zespoły musiały podzielić się punktami.
 
 
Legionovia Legionowo: Podleśny – Kaczorowski, Zembrowski, Trubeha (75. Będzieszak), Koprowski, Podliński, Koziara, Maślanka, Bajdur (46. Małek), Kluska (88. Zaklika), Choroś
 
Apklan Resovia: Zapytowski – Kubowicz, Wasiluk, Domoń, Kaliniec, Adamski, Antkowiak, Płatek (67. Świderski), Geniec, Dziubiński (59. Kantor), Feret (83. Twardowski)
 
Żółte kartki: Zembrowski, Trubeha - Kubowicz
 
Sędziował: Konrad Aluszyk (Toruń)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij