https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-21 13:18:19

Szymon Szydełko: To był mecz, który musieliśmy wygrać

Szymon Szydełko, trener Stali Stalowa Wola (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Szymon Szydełko, trener Stali Stalowa Wola (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
- Obawialiśmy się tego spotkania. To był mecz z serii takich, które po prostu musieliśmy wygrać. Musieliśmy zdobyć trzy punkty. Nie ukrywam, że taki mecz powoduje bardziej nerwową atmosferę, bo jak się musi to jest trudniej - powiedział po wygranym 2-0 meczu z Legionovią Szymon Szydełko, trener Stali Stalowa Wola.
 
- Bardzo się cieszę z tego, że zespół od początku poradził sobie z presją. Bardzo dobrze regulowaliśmy tempo meczu. Przede wszystkim przez cały mecz wiedzieliśmy co mamy robić. Czekaliśmy tylko na bramkę, a później się wszystko fajnie poukładało - powiedział Szymon Szydełko, szkoleniowiec Stali Stalowa Wola.
 
"Stalówka" odniosła drugie zwycięstwo z rzędu i trzecie w ostatnich czterech spotkaniach. Podopieczni Szymona Szydełko opuścili już strefę spadkową i powolutku pną się w górę tabeli.
 
- Naprawdę graliśmy z dobrym zespołem. To nie był przypadek, że Legionovia wygrała na Widzewie, że zremisowała z GKS-em Katowice. Poprzeczka była zawieszona wysoko. Cieszy nas to bardzo, że zdobyliśmy trzy punkty w pierwszym meczu przed własnymi kibicami. Bardzo nas cieszy, że sprawiliśmy kibcom trochę radości - dodał szkoleniowiec Stali Stalowa Wola.
 
Opublikowany przez Stal Stalowa Wola PSA Sobota, 20 czerwca 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-06-21 22:19:10 2 3

Szkoda, że nie wygrałeś z Kraśnikiem, a też musieliśmy wygrać.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij