https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-06-20 10:30:00

Juliette Fidon-Lebleu nową zawodniczką Developresu Rzeszów

fot. DPD Legionovia
fot. DPD Legionovia
Władze Developresu SkyRes Rzeszów potwierdziły pierwszy zagraniczny transfer. To dobrze znana na polskich parkietach przyjmująca Juliette Fidon-Lebleu. Będzie to drugi sezon w naszym kraju dla kapitan reprezentacji Francji.
 
Juliette Fidon-Lebleu była w ostatnim sezonie jedną z najlepszych siatkarek grających w Lidze Siatkówki Kobiet. 23-letnia przyjmująca występowała w DPD Legionovii Legionowo i zdobyła dla niej 282 punkty, co daje jeden z najlepszych wyników w całych rozgrywkach. 
 
- Będzie to mój drugi sezon w Polsce. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o drużynie z Rzeszowa. Nie mogę się doczekać, aby być w Rzeszowie i poznać Was wszystkich. Mam nadzieję, że macie się dobrze i do zobaczenia wkrótce! - powiedziała Juliette Fidon-Lebleu
 
Swoją karierę rozpoczynała we francuskich drużynach Evreux Volleyball (do 2017) i Beziers Volley (2017-19). W roku 2018 sięgnęła po Mistrzostwo Francji. Obecnie jest kapitanem reprezentacji Francji.Teraz będzie walczyła o miejsce w składzie z Jeleną Blagojević, Magdaleną Grabką i być może z Alexandrą Lazić
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij