2020-06-17 10:32:28

sparing: KS Zaczernie - Głogovia Głogów Małopolski 2-3

Głogovia Głogów Małopolski pokonała KS Zaczernie w sparingu. (fot. archiwum)
Głogovia Głogów Małopolski pokonała KS Zaczernie w sparingu. (fot. archiwum)
Głogovia Głogów Małopolski wygrała z KS Zaczerenie na stadionie w Zaczerniu. Piłkarze Adama Wałczyka nie bez problemów ograli ekipę z Klasy O Rzeszów.
 
Głogovia Głogów Małopolski wygrała w trzecim sparingu z rzędu. Piłkarze Adama Wałczyka ograli KS Zaczernie 3-2. Sam szkoleniowiec po meczu był umarkowanie zadowolony, ponieważ jego zespół za łatwo stracił dwie bramki. Wałczyk testuje ustawienie 1-3-5-2. 
 
- Na razie sam jeszcze nie wiem, czy to na pewno jest dobry kierunek. Dałem sobie czas do kolejnego sparingu na ostateczną decyzję. Wtedy będzie się trzeba już zdecydować - albo idziemy w tym kierunku, albo wracamy do tego, co było - powiedział w rozmowie z nowiny24 opiekun Głogovii Głogów Małopolski.
 
Bramki dla czwartoligowca zdobyli Jakub Delekta, Krzysztof Szymański oraz Adrian Chamera. W zespole Głogovii zabrakło Adriana Szyszki, który narzeka na problemy z pachwiną oraz plecami.

KS Zaczerenie - Głogovia Głogów Małopolski 2-3

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Znawca 2020-06-17 12:46:54

Oj brakuje szyszki !
Widać to i to bardzo !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij