https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-07 16:51:23

Marcin Kaczmarek: Przeciwnik był dobrze dysponowany, ale nigdy nas nie będzie zadowalał remis

Szkoleniowiec Widzewa czuł niedosyt po dzisiejszym meczu (fot. Stal Rzeszów)
Szkoleniowiec Widzewa czuł niedosyt po dzisiejszym meczu (fot. Stal Rzeszów)
Dzisiejszy hit w stolicy województwa podkarpackiego, zakończył się bezbramkowym remisem. Zobaczcie jak spotkanie podsumował szkoleniowiec łodzian. 
 
Spotkanie Widzewa Łódź ze Stalą Rzeszów nie należało do najłatwiejszych, co podkreślił już na początku opiekun gości. Biało-niebiescy w środę pewnie ograli na wyjeździe Elanę Toruń i dziś chcieli pójść za ciosem. Ostatecznie ugrali oczko.
 
-Pamiętając mecz ze Skrą Częstochowa i olbrzymi żal w stosunku do tego, co się wydarzyło, wiedzieliśmy, że w Rzeszowie czeka nas trudne spotkanie. Graliśmy z przeciwnikiem, który wcześniej wygrał i został zbudowany, by walczyć o najwyższe miejsca i było widać, że na boisku łatwo nie jest - powiedział po meczu Marcin Kaczmarek.
 
Obie drużyny miały swoje sytuacje
 
Nudy przy Hetmańskiej 69 dzisiaj nie było, bowiem oba zespoły mogły pokusić się o gole. Świetnie jednak spisywali się Wiktor Kaczorowski i Wojciech Pawłowski, którzy niejednokrotnie ratowali z opresji swoje drużyny.
 
-Co do przebiegu gry – myślę, że obie drużyny miały swoje sytuacje. My mieliśmy “piłkę meczową” w 90. minucie, gdy Rafał Wolsztyński zachował się doskonale, ale niestety trafił w bramkarza. Zawsze będziemy szukać fragmentów, które należy poprawić. W pewnym momencie mieliśmy problem z ustawieniem się w stosunku do ataku pozycyjnego Stali. Poprawiliśmy to w przerwie i w drugiej części gry lepiej to już wyglądało - dodał trener Widzewa Łódź.
 
Nigdy nas nie będzie zadowalał remis
 
Podział punktów nie dokońca zadowolił przyjezdnych, którzy jednak liczyli w stolicy województwa podkarpackiego na komplet oczek. Beniaminek dobrze się zaprezentował na tle drużyny, która od początku deklaruje chęć walki o najwyższe cele.
 
-Przeciwnik był dobrze dysponowany, ale nigdy nas nie będzie zadowalał remis. Jesteśmy w Widzewie i zawsze chcemy wygrywać. Natomiast dzisiaj dopisaliśmy sobie punkt na trudnym terenie. Teraz musimy się zregenerować, aby przygotować się do meczu z Legionovią - zakończył szkoleniowiec łodzian.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij