https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-25 13:10:50

Lech Poznań jedzie do Mielca. To wyjazd w zupełnie innej rzeczywistości

Lech Poznań już dziś zaczyna podróż do Mielca. (fot. Przemysław Szyszka/Lech Poznań)
Lech Poznań już dziś zaczyna podróż do Mielca. (fot. Przemysław Szyszka/Lech Poznań)
Lech Poznań już dzisiaj wyruszy na mecz do Mielca. Wznowienie rozgrywek niesie za sobą wiele zmian. W tym także te związane z podróżą na mecze wyjazdowe.
 
Lech Poznań już dzisiaj wyruszy na mecz wyjazdowy z PGE Stalą Mielec. - Wyjazd na mecz będzie miał miejsce nie jeden, a dwa dni przed spotkaniem, czyli w poniedziałek. Po obiedzie wsiądziemy w autokar i wieczorem powinniśmy być na miejscu. Nie planujemy żadnych postojów, co najwyżej pięć minut na parkingu dla rozprostowania kości. Nie wchodzą w grę na przykład odwiedziny na stacji benzynowej - powiedział kierownik drużyny Kolejorza, Michał Skrzypczak cytowany przez oficjalną stronę Lecha.
 
W poprzednich rundach "Kolejorz' grał z Apklan Resovią oraz Stalą Stalowa Wola. Jest to zatem już trzecia podróż podopiecznych Dariusza Żurawia na Podkarpacie w tej edycji Totolotek Pucharu Polski.
 
- Kolejorz już po raz trzeci wybierze się na Podkarpacie, ale sama eskapada będzie wyglądała zupełnie inaczej. Dotąd piłkarze trenera Dariusza Żurawia lecieli do stolicy Podkarpacia, Rzeszowa samolotem, co znacząco skracało czas przeznaczony na transport. Teraz będzie to niemożliwe, z powodu zamknięcia wewnętrznego ruchu lotniczego - czytamy na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

Lech Poznań zatrzyma się w hotelu Rado Resort w Woli Chorzelowskiej, który będzie kluczowy dla całej wyprawy. W całości będzie zarezerwowany dla Lecha Poznań i nie będą mogli go odwiedzać żadni goście z zewnątrz. Tam też odbędzie się standardowa odprawa przedmeczowa, a hotel będzie również pełnił rolę szatni po meczu. - Po ostatnim gwizdku przebieramy w szatni tylko buty. Wchodzimy do autokaru i jedziemy do hotelu. Tam będzie prysznic, odnowa biologiczna, kolacja i dopiero po tym ruszymy w drogę powrotną do Poznania - zdradza kierownik drużyny, Skrzypczak.
 
Zmianie ulegną również przedmeczowe rytuały zawodników "Kolejorza". - Wychodzimy z autokaru już przebrani, zmieniamy buty i jesteśmy już na rozgrzewce - kończy drużyny Lecha Poznań.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

ObiTAKtoROBI 2020-05-25 14:37:21 4 0

tym razem nie zaklinują się w bramie? xD

KKS 2020-05-25 14:58:50 3 1

Lech Lech Kolejorz

TylkoZKS 2020-05-25 15:40:19 3 4

Do trzech razy sztuka, drezyniorz z Wronek tym razem przegra.

~anonim 2020-05-25 16:03:10 1 2

Prawda jest taka że Lech fartem wszedł do ćwierćfinału jeśli Stal zagra twardo i ich przycisną to mogą wygrać .Stalowa prawie dała radę 3 raz już Lech musi odpaść

~anonim 2020-05-26 22:15:03 0 0

Mielec gra w kratkę, trudno wytypować wyniki tego meczu ale patrząc na początek wiosny i na jesień to wygra LeCH

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij