https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-16 11:05:59

Mateusz Masłowski zostaje w Cerrad Czarnych Radom

Mateusz Masłowski nie wróci w tym sezonie do Asseco Resovii. fot. Cerrad Czarni Radom
Mateusz Masłowski nie wróci w tym sezonie do Asseco Resovii. fot. Cerrad Czarni Radom
Mateusz Masłowski nie dołączy do Asseco Resovii w najbliższym sezonie PlusLigi. Z naszych informacji wynika, że zawodnik zostanie w Cerrad Czarnych Radom na kolejny sezon. Przypomnijmy, że 22-latek to wychowanek rzeszowskiego klubu.
 
Sporo mówiło się o ewentualnym powrocie do Asseco Resovii Mateusza Masłowskiego. Wychowanek Pasiaków z klubem pożegnał się po sezonie 2018/2019 i obrał inny kierunek. 22-latek debiutował w PlusLidze w barwach rzeszowskiego klubu w meczu z Transferem Bydgoszcz w sezonie 2013/2014. 
 
Dodajmy tylko, że Masłowski ma na swoim koncie mistrzostwo Świata oraz Europy juniorów i niezliczoną ilość medali za mistrzostwa Polski. Z pewnością to jeden z najbardziej utalentowanych libero w Polsce. Resovia postanowiła go jednak oddać do Radomia i kupić starszych siatkarzy. Ten plan się nie sprawdził i pojawiły się słuchy, żeby z powrotem sprowadzić Mateusza. Ta sztuka w tym sezonie się nie uda, bo popularny "Masło" zostaje na kolejny rok w Cerrad Czarnych Radom. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij