https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-14 09:05:37

Jakub Ziobrowski dołączy do Vervy Warszawa

Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie zagra w Vervie Warszawa. fot. Cuprum Lubin
Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie zagra w Vervie Warszawa. fot. Cuprum Lubin
Jak udało nam się ustalić, Jakub Ziobrowski w najbliższych dniach zostanie nowym atakującym Vervy Warszawa. Wychowanek Asseco Resovii miniony sezon spędził w Cuprum Lubin, gdzie zagrał kilka bardzo dobrych meczów. W mediach mówiło się o jego przyjściu do Rzeszowa, jednak sam zainteresowany wybrał inną drogę rozwoju.
 
Jakub Ziobrowski, to mistrz Świata juniorów w siatkówce z 2017 roku. 23-latek swego czasu uchodził za ogromny talent, który miał potencjał na zostanie nowym Mariuszem Wlazłym. Jego kariera w ostatnich latach nie nabrała takiego tempa, jakiego sam zawodnik by się pewnie spodziewał. Wydawało się, że po dobrym roku w Lubinie atakujący wróci do Rzeszowa i zapoczątkuje "falę" powrotów wychowanków do klubu (przypomnijmy, że z Resovią łączeni również byli: Mateusz Masłowski i Norbert Huber). 
 
Do transferu nie dojdzie i Ziobrowski w przyszłym sezonie przeprowadzi się do stolicy naszego kraju. Verva Warszawa w ostatnim sezonie uplasowała się na drugim miejscu w tabeli i mimo kłopotów finansowych była jedną z najlepszych drużyn w stawce. Duża bolączką ekipy Andreii Anastasiego była krótka ławka i z pewnością w najbliższych rozgrywkach będą chcieli poszerzyć kadrę.
 
Klub potwierdził, że przedłuzył współpracę z Igorem Grobelnym, Bartoszem Kwolkiem i Damianem Wojtaszkiem. Pierwszym nowym siatkarzem, który dołączył ekipy Vervy jest rozgrywający Angel Trinidad de Haro. W kuluarach mówi się o zakontraktowaniu m.in. Mariusza Wlazłego i Bartłomieja Lemańskiego, więc warszawianie pokazują, że wysoko celują w przyszłym sezonie PlusLigi.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij