https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-06 11:50:47

Hektor – Cleaning partnerem Apklan Resovii

Firma Hektor – Cleaning będzie wspierać Asseco Resovię. Umowa pomiędzy stronami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku, ale będzie możliwe jej przedłużenie.
 
Hektor – Cleaning to specjalistyczna firma dezynfekującą świadcząca usługi o najwyższym standardzie. Dzięki indywidualnemu podejściu, z dbałością o szczegóły firma opracowuje ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. Usługi są świadczone z zakresu dezynfekcji zarówno chemicznej jak i fizycznej.
 
- Powracając powoli do normalności po przerwie chcąc uczestniczyć w rozgrywkach na szczeblu centralnym nasz klub zobowiązany jest do przestrzegania nowych norm sanitarnych, w związku z tym podpisując dziś umowę partnerską z firmą Hektor – Cleaning jesteśmy spokojni o nasze bezpieczeństwo sanitarne, ponieważ proponowane przez firmę Hektor – Cleaning metody dezynfekcji, pozwalają na skuteczną neutralizację koronawirusa - skomentował dla oficjalnej strony Apklan Resovii wiceprezes ds. organizacyjnych Adrian Rudawski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij