https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-27 18:59:00

Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów!

Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów na kolejny sezon. (fot. Developres)
Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów na kolejny sezon. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów powoli kompletuje skład na sezon 2020/21. Tym razem "Rysice" poinformowały, że Zuzanna Efimienko-Młotkowska wciąż będzie reprezentowała barwy ekipy z Rzeszowa.
Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów na sezon 2020/21. 30-letnia środkowa dołączyła do ekipy prowadzone przez Stephana Antigę przed tym sezonem i wydatnie pomogła ekipie z Rzeszowa zdobyć historyczne wicemistrzostwo Polski.
 
- Uważam, że Developres jest mocną drużyną, która nie pokazała jeszcze w pełni swojego potencjału. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie uda nam się wreszcie udowodnić swoją siłę - powiedziała reprezentantka Polski po parafowaniu nowej umowy.

Developres powoli odkrywa karty na kolejną kampanię. Po za Efimienko-Młotkowską wiemy, że w ekipie "Rysic" zostają Jelena Blagojević oraz Aleksandra Krzos. Do końca maja poznany wszystkie zawodniczki, które przedłużą umowę z Developresem Rzeszów. Na początku czerwca zacznie się kontraktowanie nowych siatkarek.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Viper 2020-04-27 21:07:58 14 0

No i bardzo dobrze !!!

Viper 2020-04-27 21:07:58 14 0

No i bardzo dobrze !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij