https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-27 11:32:00

DPD będzie nowym sponsorem Stali Rzeszów. Piłkarze wracają do treningów

Stal Rzeszów ma nowego sponsora, piłkarze
Stal Rzeszów ma nowego sponsora, piłkarze
DPD Polska zostało nowym sponsorem drugoligowej Stali Rzeszów. Piłkarze "Biało-niebieskich" wrócą do treningów 6 maja. Ponadto treningi wznowić ma również Akademia.
 
Stal Rzeszów ma nowego sponsora. Firma kurierska DPD Polska będzie wspierać drugoligowca. - Z przyjemnością witamy DPD Polska w rodzinie Stali Rzeszów, jako partnera technicznego. Nasz klub to znacznie więcej niż to, co kreujemy na boisku. To kultura organizacyjna i działanie, które uosabia pasję naszych fanów i ich lojalność wobec klubu. Cieszymy się na tę współpracę. Wierzymy, że partnerstwo zawiązane w trudnych czasach kryzysu spowodowanego światową pandemią COVID-19, wzmocni obie strony i razem będziemy poszerzać bazę naszych odbiorców w całej Polsce – prezes Stali Rzeszów, Rafał Kalisz cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Do treningów na boisku ma wrócić pierwsza drużyna Stali Rzeszów. Początkowo mają trenować w małych grupach, a od 10 maja już całym zespołem. - Czekamy do czwartego maja i zaczynamy. Pierwszy tydzień w małych grupach, a od jedenastego maja całym zespołem. - powiedział nam opiekun Stali, Marcin Wołowiec.
 
Ponadto wiemy, że wznowione zostaną zajęcia w Akademii Stali Rzeszów - Przygotowujemy projekt powrotu w małych grupach, bo już takie sugestie wcześniej były. Przygotowane jest miejsce i harmonogram zajęć na kilku boiskach w grupach 5-osobowych dla wszystkich zespołów Akademii. Do rozgrywek nie wrócimy, ale zajęcia na pewno zadziałają pozytywnie na zawodników, którzy już chyba mają dość siedzenia w domu - powiedział dla oficjalnej strony Stali Leszek Rejus, który jest dyrektorem organizacyjnym Akademii. - W obecnej sytuacji będziemy prowadzić zajęcia bardziej pod kątem indywidualnego szkolenia niż zespołu. Boisko powinno zadziałać w sposób mobilizujący na myślenie o powrocie do normalności - zakończył.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij