https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-04-15 19:24:00

Jelena Blagojević zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów!

Jelena Blagojević zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów na kolejny sezon!
Jelena Blagojević zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów na kolejny sezon!
Jelena Blagojević zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów! Serbka przedłużyła umowę z ekipą z Rzeszowa na sezon 2020/21. Dla 31-letniej przyjmującej to będzie już czwarty sezon w Rzeszowie.
 
Jelena Blagojević będzie nadal grała w Developresie SkyRes Rzeszów. 31-letni przyjmująca była w ubiegłym sezonie kapitanem drużyny z Rzeszowa. Serbka przedłużyła umowę z "Rysiami" na sezon 2020/21.

To będzie już czwarty sezon Blagojević w Rzeszowie. Z ekipą Developresu zdobyła dwa medale mistrzostw Polski. W ubiegłym sezonie wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski i drugie miejsce w Pucharze Polski. 
 
31-letni Serbka jest wychowanką Crveny Zvezda Belgrad. Wcześniej w Polsce grała w Chemiku Police, z którym w sezonie 2016/17 zdobyła mistrzostwo Polski.
 
Zobaczcie najlepsze akcje Blagojević w sezonie 2019/20 w barwach Developresu SkyRes Rzeszów..

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem