https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-09 09:19:00

Zmiany w Developresie Rzeszów. Katarzyna Zaroślińska-Król przeniesie się do ŁKS-u Commercecon Łódź

Katarzyna Zaroślińska-Król po dwóch latach opuszcza Developres SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Katarzyna Zaroślińska-Król po dwóch latach opuszcza Developres SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Katarzyna Zaroślińska-Król jest blisko porozumienia z ŁKS Commercecon Łódź. Ponadto z Developresu SkyRes Rzeszów odejdą lewoskrzydłowe Alexandra Frantti oraz Michaela Mlejnkova. W Rzeszowie nie będzie grać również Tamara Gałucha.
 
Katarzyna Zaroślińska-Król przez ostatnie dwa sezony występowała w Developresie SkyRes Rzeszów. 33-letni atakująca zdobyła z ekipą z Rzeszowa brązowy i srebrny medal mistrzostw Polski. Natomiast po tym sezonie odejdzie z Developresu i będzie grała w ŁKS Commercecon Łódź.
 
Zainteresowanie Zaroślińską-Król potwierdził prezes ŁKS-u, Hubert Hoffman. - Chcemy żeby grała u nas. To bardzo dobra zawodniczka, jedna z najlepszych atakujących w kraju, więc interesuje nas jak najbardziej - mówi cytowany przez wp.sportowefakty.
 
Włodarze Developresu Rzeszów już znaleźli zastępstwo za Zaroślińską-Król. Do ekipy prowadzonej przez Stephana Antigę dołączy Aleksandra Rasińska z #VolleyWrocław. 22-letnia atakująca w poprzednim sezonie została uznana najlepszą atakująca Tauron Ligi.
 
Ponadto Developres SkyRes Rzeszów nie przedłuży umów z Alexandrą Frantti, Michaelą Mlejnkovą oraz Tamarą Gałuchą. Zastępstw za te zawodniczki włodarze klubu z Rzeszowa będą szukać w Ameryce Południowej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Grzesiek 2020-04-09 16:57:44 3 0

Trochę mnie dziwi że nie przedłużą umowy z Frantti - moim zdaniem była wyróżniającą się postacią i przede wszystkim jest jeszcze dość młoda (24 lata), może się rozwinąć

mundi 2020-04-10 18:16:06 1 1

a mnie szkoda , że Kasia odchodzi, jęzor mi wisiał jak na nią patrzyłem:)

Maciej64 2020-04-13 15:12:41 0 0

Dlaczego Franti odchodzi?- szok- jedyna waliła ponad blokiem- wielką szkoda

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij