https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-26 13:00:00

Tomasz Ćwiąkała: Komentowanie meczów ze stadionu to niesamowita frajda

- Wiem, że piłka na Podkarpaciu wygląda bardzo kiepsko. W Krośnie sytuacja jest wręcz dramatyczna, natomiast są promyczki nadziei w postaci akademii piłkarskich. Śledzę losy Beniaminka Krosno, który wypuszcza wielu młodych, wspaniałych zawodników. - powiedział nam komentator Canal+, Tomasz Ćwiąkała. Ponadto Tomek opowiedział nam m.in. o "ciężkich" imprezach w Jedlliczu oraz o tym, jakim był dzieckiem. 
 
- Czy dzisiejsi dziennikarze/komentatorzy mają ciężej? Chodzi mi oto jak bardzo są narażeni na hejt ze strony opinii publicznej.  Domyślam się, że nie wszyscy czytają opinie na swój temat, ale jak ktoś za długo w tym posiedzi to może się pomieszać w głowie. Pan Dariusz Szpakowski jest przykładem takiej masowej nagonki na daną osobę. Podejrzewam, że gdyby takie pomyłki mu się zdarzały 10 lat wcześniej to nikt by o tym nie mówił.
 
- Myślę, że każdy się przejmuje opinią na swój temat. Wymagania rosną, bo żyjemy w takich realiach, kiedy musisz być świadomy tego, że jest sporo osób, które wiedzą więcej od Ciebie. Jeśli ja komentuję mecz Bundesligi i gra Bayern Leverkusen z Schalke, i ten mecz ogląda kibic Schalke, który śledzi ich poczynania od 10-lat, to taki facet może mieć większą wiedzę niż ja i mam świadomość tego, że mogę czasem popełnić błąd. Od komentatora nie można oczekiwać, żeby wiedział wszystko.
 
- Jak teraz podchodzisz do wyjazdów na zagraniczne stadiony. Dalej Ci się tak chce, jak było to na przykład w 2016 roku?
 
Chcę mi się, oczywiście. To jest zupełnie inna frajda, kiedy przeżywa się to na żywo i kiedy możesz porozmawiać z ludźmi, którzy biorą udział w meczu. Komentowanie na żywo daje Ci zdecydowanie więcej niż oglądanie z przed telewizora.
 
Całość znajdziecie tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

czesc 2020-04-21 14:55:40 0 0

przepraszam ale kto to jest?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij