https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-21 13:14:52

Codzienność sportowca. Jak osiągać lepsze wyniki? [SZKOLENIE NA ŻYWO]

- Bycie dobrym sportowcem jest skomplikowane, bo na każdym kroku masz wiele wyborów. Od kilku lat pracuję z wyjątkowymi zawodnikami i pomagam im "poukładać klocki" w głowie, aby osiągali lepsze wyniki w swoich dyscyplinach - przekonuje Norik Koczarian, trener rozwoju osobistego z NK Performance, który już we wtorek 24 marca poprowadzi szkolenie online. Udział jest bezpłatny.
 
- Ruszam z serią transmisji na żywo, gdzie razem z Tomkiem Więchem z Kaman! Social Media, który pomaga marketingu, dać Ci odpowiednie nastawienie i pomóc poukładać swój wizerunek.
Już we wtorek o 20.30 porozmawiamy o tym jak pogodzić trenowanie z Twoim wizerunkiem jako zawodnika, by sponsorzy chcieli podpisywać z Tobą kontrakty - przekonuje Norik Koczarian.

Podczas szkolenia online będzie mowa:
  1. O tym jak uporządkować życia sportowca, tego co robi każdego dnia
  2. O tym jak przestać odwlekać ważne sprawy
  3. O tym jak szanować siebie za pracę wykonywaną na treningach
  4. O tym jak znaleźć motywację do osiągania celów
  5. O tym jak pogodzić to wszystko z marketingiem i swoimi social media.
Zapisz termin i zobacz jak wdrożyć te wskazówki, by osiągać w sporcie więcej. Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz tutaj: Jak pogodzić trenowanie i marketing? Cz. 1 Życie codzienne

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij