https://www.dikyspray.pl/


2020-03-09 09:55:30

Dariusz Marzec: Nie poddajemy się, może ten zimy prysznic był potrzebny

Dariusz Marzec na konferencji z rzeczniczką prasową, Olą Sępek. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Marzec na konferencji z rzeczniczką prasową, Olą Sępek. (fot. Stal Mielec)
Zobaczcie co na konferencji prasowej powiedział Dariusz Marzec po porażce 0-3 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

- Nikt z nas nie wyobrażał sobie takiej inauguracji na własnym stadionie i to nas boli. Mecz zaczął się dla nas dobrze, prowadziliśmy grę, kontrolowaliśmy i mieliśmy swoje sytuacje. No i przydarzył się faul w polu karnym, później mieliśmy bramkę i gramy dalej - powiedział na konferencji prasowej Dariusz Marzec.
 
- W drugiej połowie gra jest równorzędna i padają dwie bramki kuriozum. Obydwie akcje przeciwników poszły po z kontry po ewidentnych naszych stratach. Przy pierwszej zawodnik trafia w plecy kolegę. Później mamy to wydaje się pod kontrolą, ale jest wrzutka. Piłka odbija się rikoszetem i tracimy drugą bramkę. My nie poddaliśmy się, nadal chcieliśmy wygrać ten mecz i prowadziliśmy otwartą grę i znów nadzialiśmy się na kontrę dostajemy trzecią bramkę i jest 0-3 - zobrazował przebieg meczu szkoleniowiec PGE Stali Mielec.
 
- Cóż mogę powiedzieć? Mogę podziękować kibicom za wsparcie, bo do końca doping był taki, jaki byśmy chcieli. Wciąż była w nich wiara. Widać było, że zespół chciał grać, dążył do bramki, do wyrówniania. Nie udało się, ale pokazaliśmy, że walczymy do końca. Tylko to jest optymistycznym przykładem na przyszłość. Nie poddajemy się, może ten zimy prysznic był potrzebny. Każdy mecz jest inny. W zeszłym tygodniu cieszyliśmy się, teraz nie płaczemy. Nie mamy jednak powodów do tego, żeby się cieszyć. Natomiast powiedziałem chłopakom, żeby podnieśli głowy do góry. Liga się zaczęła. Mamy jeszcze kawał roboty do zrobienia, gramy dalej - zakończył Dariusz Marzec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Max 2020-03-09 10:48:00 0 0

W ubiegłym tygodniu, kiedy napisałem że to nie stal była dobra tylko olimpia słaba to rzucili się wszyscy .... a wczoraj mielec potwierdził moją opinię.

Stal Rzeszów 2020-03-09 10:50:06 1 0

a co to za kompromitacja?czy juz poszedl sygnal w Mielcu z gory ze za duzo pkt i trzeba cos poprzegrywac?

cadtena 2020-03-09 13:54:30 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij