2020-02-22 15:43:00

sparing: MFK Vranov Nad Toplou - Karpaty Krosno 2-1

Podobne tematy Karpaty Krosno
Foto Karpaty Krosno
Foto Karpaty Krosno
Karpaty Krosno zanotowały pierwszą porażkę w zimowej serii spotkań sparingowych przegrywając ze słowackim MKS Vranov 1-2.
Mimo tego że już w pierwszej minucie spotkania za sprawą trafienie Szymona Dziadosza, Karpaty Krosno cieszyły się z prowadzenia tak w dalszej części spotkania gospodarze zdołali dwukrotnie umieścić piłkę w bramce "biało-niebieskich" i to oni w końcowym rozrachunku cieszyli się z wygranej. 
 
"Przeciwnik postawił nam bardzo wysoko poprzeczkę, jednak wynik mógłbyć inny, ponieważ zmarnowaliśmy cztery stuprocentowe sytuacje. Zagraliśmy dzisiaj bez chorych Dawida Króla, Rafała Dusiło, Sylwestra Stanko oraz kontuzjowanego Rafała Głoda" - po spotkaniu powiedział szkoleniowiec krośnian, Dariusz Liana.
 
Sztab szkoleniowy Karpat po raz kolejny przyglądał się testowanemu zawodnikowi z Ukrainy, przymierzanego do gry na pozycji środkowego lub lewego obrońcy.

MFK Vranov Nad Toplou - Karpaty Krosno 2-1

 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

ooo 2020-02-22 18:06:59 3 3

brawo krosnianka

~anonim 2020-02-23 12:22:22 0 0

brawo maślanka Pilzno pokazało wam miejsce w szeregu patałachy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij