2020-02-10 12:02:59

Michał Nawrot i Hubert Maślanka piłkarzami Podhala Nowy Targ

Michał Nawrot ponownie będzie grał w Podhalu Nowy Targ. (fot. Podhale)
Michał Nawrot ponownie będzie grał w Podhalu Nowy Targ. (fot. Podhale)
Michał Nawrot i Hubert Maślanka będzie w rundzie wiosennej grać w Podhalu Nowy Targ. Dla Nawrota to powrót po roku do ekipy z Podhala ze Stali Rzeszów.
 
Michał Nawrot wraca po roku do Podhala Nowy Targ. Z ekipą prowadzoną przez Marcina Zubka związał się również Hubert Maślanka z Sandecji Nowy Sącz. To pierwsze transfery trzecioligowca.
 
Michał Nawrot przez ostatni rok reprezentował barwy Stali Rzeszów. 29-latek wywalczył z "Biało-niebieskimi" awans do 2 ligi. W sumie wystąpił w 27 meczach ligowych Stali i 1 meczu Totolotek Pucharu Polski. W tym czasie zdołał zdobyć pięć bramek. Po tym jak Janusz Niedźwiedź zrezygnował z jego usług po długich negocjacjach związał się ponownie z Podhalem.
 
Oficjalnie zawodnikiem nowotarżan został też Hubert Maślanka, który z ekipą Marcina Zubka trenował od początku przygotowań do rundy wiosennej. 21-letni pomocnik wcześniej był zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz, jednak wystąpił tylko w jednym meczu w rundzie jesiennej. Maślanka zagrał 69 minut w meczu 1 rundy Totolotek Pucharu Polski, w którym Sandecja pokonała 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Powrót 2020-02-10 14:48:03 4 1

Janusz, myślałem że jesteśmy kolegami xD

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij