2020-02-10 10:15:27

PGE Stal Mielec już jest w Turcji. Zagrają trzy sparingi

Podobne tematy Stal Mielec Turcja 2020 1 liga
fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
PGE Stal Mielec już rozpoczęła obóz w Turcji. Piłkarze Dariusza Marca Kargıcak w Goldcity Sport Complex spędzą najbliższe dwa tygodnie.
 
PGE Stal Mielec już trenuje w Turcji. Podkarpacki pierwszoligowiec ma w planie rozegranie trzech meczów kontrolnych podczas obozu. Rywalami będą Widzew Łódź (12.02), Avangard Kursk (15.02) oraz Czornomorec Odessa (21.02).
 
- Jest mi niezmiernie miło gościć Stal Mielec na obozie w Turcji, w ośrodku Gold City. Chłopcy już rozpoczęli treningi i mam nadzieję, że to przybliży ich do upragnionego awansu. Dziękuję jeszcze raz za zaufanie - powiedział Marcina Hakman, organizator obozu.
 
W pierwszy dzień piłkarze Dariusz Marca  udali się na spacer regeneracyjny po podróży nad Morzem Śródziemnym.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Didek 2020-02-10 13:46:13 2 0

Ale ten Mielec poszedł do przodu 10 lat temu klub ledwo wiązał koniec z końcem grając juniorami w 4 lidze na stadionie walącym się ruina . A teraz proszę wyjazdy na obozy do Turcji . W dzisiejszej piłce dobry sponsor strategiczny i można się bawić

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij