2020-02-08 15:27:26

Filip Szczudlik nowym prezesem Przełomu Besko

Filip Szczudlik (w środku) to nowym prezes Przełomu Besko.
Filip Szczudlik (w środku) to nowym prezes Przełomu Besko.
Filip Szczudlik został prezesem Przełomu Besko, który występuje w Klasie O Krosno. Został wybrano jednogłośnie.
 
Przełom Besko ma nowego prezesa. Został nim Filip Szczudlik, który już wcześniej pełnił obowiązki prezesa. Wczoraj już oficjalnie stanął na czele zespołu, który gra w Klasie O Krosno.
 
- Kolejny nowy etap w życiu przede mną. Wczoraj oficjalnie zostałem nowy prezesem Przełomu Besko. Mam nadzieję że mieszkańcy i działacze i kibice obdarza mnie zaufaniem. Mam zamiar godnie reprezentować ten klub, oraz gminę Besko. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam rodzinę ,żonę ale na drugim zawsze w moim sercu jest Przełom - powiedział Filip Szczudlik.
 
- Dziękuję wszystkim działaczom za jednogłośnie wybranie mnie prezesem. Dziękuję Panu Adamowi za 12 lat pracy w klubie. Wspólnie z Marcinem oraz trenerem Pawłem mamy zamiar stworzyć drużynę, która będzie odnosić sukcesy i grać zawsze o najwyższy cel. Mam nadzieję, że kolejne moje marzenie się spełni, a mam ich wiele - kończy nowy prezes Przełomu Besko.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij