https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-31 17:29:25

Zmian kadrowych ciąg dalszy. Tomasz Kalembka nowym środkowym Asseco Resovii!

Ostatni tydzień stycznia przyniósł pełno zmian w Asseco Resovii Rzeszów, najpierw Piotr Gruszka przestał pełnić funkcję szkoleniowca drużyny, teraz do zespołu dołączył środkowy Tomasz Kalembka, który wczoraj rozwiązał kontrakt z BKS Visłą Bydgoszcz.
 
Tomasz Kalembka mierzy 205 cm wzrostu i występuje na pozycji środkowego. Urodził się 30 czerwca 1991 roku w Dąbrowie Górniczej tam też stawiał pierwsze kroki jako siatkarz w drużynie MMKS-u. W 2007 roku przeniósł się do SMS Spała gdzie kontynuował nauczanie.
 
Jego pierwszym klubem w zawodowej karierze był BBTS Bielko-Biała gdzie spędził cztery lata. Kolejnym klubem w karierze Kalembki była ekipa AZS PWSZ Nysa. Po Nysie przyszła kolej na GKS Katowice, z którym w sezonie 2015/2016 awansował do Plusligi.
 
Największe sukcesy dąbrowianin świecił jednak po odejściu z Katowic. Z Gieksy przeniósł się do ZAKSY Kędzierzyn Koźle, z którą w ubiegłym sezonie zdobył Mistrzostwo Polski. Obecny sezon nowy środkowy Asseco rozpoczął w BKS-ie Visła Bydgoszcz. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij