https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-26 21:42:27

Miasto Szkła Krosno pokonało GKS Tychy

Krośnianie ograli zespół z Tych (fot. Dariusz Błażejowski)
Krośnianie ograli zespół z Tych (fot. Dariusz Błażejowski)
Podopieczni Marcina Radomskiego udanie zrewanżowali się za środową porażkę. Krośnianie ograli tyszan i przeskoczyli ich w ligowej tabeli.
 
Początek spotkania doskonale ułożył się dla GKS-u Tychy, choć po chwili to Miasto Szkła Krosno wyrównało. Od tego czasu, mecz był wyrównany, a obie drużyny szły cios. Pierwsza kwarta ostatecznie zakończyła się minimalnym prowadzeniem gości.
 
To widocznie podrażiło spadkowicza z Energa Basket Ligi, który włączył piąty bieg i odskoczył ekipie z Tych. Druga kwartę kwartę, krośnianie zagrali koncertowo i do przerwy prowadzili osiemnastoma punktami. 
 
Poz zmianie stron, zespół dowodzony przez Tomasza Jagiełkę próbował odrobić straty, jednak miejscowi cały czas utrzymywali bezpieczny dystans. Przewaga niestety zaczęła topnieć i po trzeciej kwarcie wynosiła już tylko dziewięć punktów.
 
Ekipa Marcina Radomskiego musiała zachować koncentrację, bowiem ostatnie kwarty nie są jej mocną stroną. Miasto Szkła Krosno zrobiło jednak swoje i po końcowej syrenie mogło cieszyć się z wygranej.
 
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 88-81 (22-23, 34-15, 14-23, 18-20)
 
Miasto Szkła Krosno: Oczkowicz 19, Ciesielski 0, Smarzy, Spała 8, Czujkowski 15, Śpica 3, Jasiński 9, Ziółko, Dymała 14, Walciszewski, Żmudzki 4, Ratajczak 16
 
GKS Tychy: Woroniecki 13, Szymczak 13, Krakowczyk 4, Karpacz 0, Jankowski 19, Zmarlak 13, Wrona 11, Zawadzki, Kulon 8, Kędel 0, Karwat, Ziaja
 
Sędziowali: Marek Czernek, Paweł Pacek, Jakub Adameczek
 
Komisarz: Wiesław Nowakowski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij