https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-01-26 18:21:22

Sparing: Start Pruchnik - Biało-Czerwoni Kaszyce 5-1

Start Pruchnik (błękitne koszulki) rozgromił ekipę z Kaszyc (fot. Radosław Kuśmierz)
Start Pruchnik (błękitne koszulki) rozgromił ekipę z Kaszyc (fot. Radosław Kuśmierz)
Beniaminek z Pruchnika w rundzie jesiennej zdołał uzbierać zaledwie punkt. Zespół od teraz prowadzi Maciej Mikłasz i w pierwszym sparingu, jego podopieczni pewnie pokonali drużynę z okręgówki.
 
Start Pruchnik rozpoczął sparingowe granie w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem ekipy prowadzonej przez Macieja Mikłasza, byli Biało-Czerwoni Kaszyce. Zespół ten na codzień występuje w jarosławskiej okręgówce, a po jesieni zajmuje 13 miejsce.
 
Beniaminek czwartej ligi, który w rundzie jesiennej zdołał uzbierać zaledwie punkt, pewnie pokonał ekipę grającą szczebel niżej. Pruchniczanie rywalom wbili aż pięć bramek, a na listę strzelców wpisali się Dawid Bochnak, Miłosz Czura, Roman Znamieńczyków, Kacper Szmuc oraz zawodnik testowany.
 
Maciej Mikłasz w tym meczu, w sumie przyglądał się dwóm nowym twarzom. Możliwe też że dojdzie jeszcze jeden zawodnik. Wiosną w drużynie zaś nie zagra Waldemar Znamieńczyków.
 
Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 5-1
 
Bramki: Zawodnik testowany, Dawid Bochnak, Miłosz Czura, Roman Znamieńczyków, Kacper Szmuc – Radosław Sas

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-01-27 17:15:24 2 0

Lider na fali

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij