https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-26 10:38:06

Rawlplug Sokół Łańcut przegrał z Weegree AZS Politechnika Opolska

Ekipa z Łańcuta przegrała w Opolu (fot. archiwum)
Ekipa z Łańcuta przegrała w Opolu (fot. archiwum)
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego w dobrych nastrojach jechali do Opola. Tam jednak niespodziewanie przegrali, choć po pierwszej połowie wyglądało to naprawdę dobrze.
 
Od początku mecz był bardzo wyrównany, a obie drużyny szły cios za cios. Z czasem jednak to Rawlplug Sokół Łańcut mocniej przycisnął, jednak Weegree AZS Politechnika Opolska nie dawała za wygraną. Ostatecznie pierwsza kwarta zakończyła się czteropunktowym prowadzeniem podkarpackiej drużyny.
 
Żółto-czarni nadal kontynuowali dobrą grę, choć gospodarze starali się odrobić straty. Przez długi okres gry, łańcucianie utrzymywali jednak odpowiednią przewagę. W końcówce drugiej kwarty zwiększyli ją do siedmiu oczek, wobec czego w lepszych humorach na przerwę schodzili przyjezdni.
 
Tuż po zmianie stron, podopieczni Rafała Knapa dostali wiatru w żagle i szybko odrobili stratę do drużyny z Łańcuta. Podkarpacki zespół nie dawał jednak za wygraną i cały czas starał się utrzymywać minimalną przewagę nad ekipą z Opola.
 
Drużynie dowodzonej przez Dariusza Kaszowskiego, całkiem nieźle to wychodziło, jednak w końcówce rolę się odwróciły i to gospodarze wyszli na prowadzenie. Weegree AZS Politechnika Opolska włączyli piąty bieg i powoli zaczęli się przygotowywać do decydujących dziesięciu minut.
 
Nie było mowy o odpuszczaniu, jednak to gospodarze nadal kontynuowalli dobrą grę. Żółto-czarni próbowali jeszcze nawiązać walkę, ale to było za mało i ostatecznie to zespół z Opola mógł cieszyć się z wygranej.
 
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 94-78 (16-20, 21-24, 28-15, 29-19)
 
Weegree AZS Politechnika Opolska: Wilk 13, Ochońko 26, Mruczyński, Załucki 7, Krzywdziński 8, Cichoń 8, Skiba, Krawiec 19, Kaczmarzyk, Milun, Leszczyński 12, Dawdo 0
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Zaguła 0, Kulikowski 8, Karolak 0, Wieloch 16, Pawlak 3, Szymański 8, Klima 18, Sewioł 13, Ciechociński 7, Czerwonka 5
 
Sędziowali: Radosław Szagun, Mateusz Dukiel, Karol Jaroński
 
Komisarz: Czesław Kaim

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij